Anakarttan garip bir ses geliyor

Anladım. Bu anakartta başım dertten kurtulmadı. Teşekkür ederim cevaplayanlar için.

Yukarıda dendiği gibi, coil whine yüksek frekanslara ulaşabilen çoğu donanımda görülür (SSD, GPU ve bazen CPU'larda da) ama sesten başka bir olayı yoktur. Ki söz konusu durumda coil whine diyerek kesin bir dille konuşmak için pek bir dayanağın olmadığını düşünüyorum. Sadece coil whine "olabilir".

Yukarıda dendiği gibi, coil whine yüksek frekanslara ulaşabilen çoğu donanımda görülür (SSD, GPU ve bazen CPU'larda da) ama sesten başka bir olayı yoktur. Ki söz konusu durumda coil whine diyerek kesin bir dille konuşmak için pek bir dayanağın olmadığını düşünüyorum. Sadece coil whine "olabilir".

Öyle olmadığını suratıma vururcasına söyledi anakart oyun girdim tamamen takılma ve mavi ekran aldım.

Öyle olmadığını suratıma vururcasına söyledi anakart oyun girdim tamamen takılma ve mavi ekran aldım.
İlginç hocam. Bunun için Mavi Ekran Hataları bölümünde konu açar mısınız? Ayrıca Windows/Minidump klasöründen dump dosyasını da paylaşırsanız inceleme sağlayabiliriz.

Mavi Ekran kategorisine konu açınız. Bilgili insanlar olarak yardım ederiz.

Kategori başında turuncu bir yazı var, orada rehber var. Ona göre paylaşım yaparsınız.

Hata adı aklınızda ise buraya yazın, belki yardım ederim uzaktan.

Yeni konular

Geri
Yukarı