Anakarttan kıvılcım çıkması

KoZmoss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu gün kasama ekstra 1 fan daha takarken güç kaynağından gelen 4 pinlik slota 4 pin to 3 pin soketini taktım. Fakat elimde tornavida varken yanlışlıkla çalışırken sürttü ve kıvılcım çıktı. O anda direkt PC'yi kapattım. Daha sonra baktığımda iste herhangi bir FPS kaybı yok oyunlarda. Sizce anakarta zarar vermiş midir?

Sistem çalışıyorsa sorun yok. Ama sen kendine dikkat et bir anda için hoş olur(sonuçları pek hoş olmaz ama). Hem sisteme hem de kendine zarar vermemek için akımı keserek yap ne yapacaksan.:)
Peki bu çevirici yi kullansam sorun yaratır mı? (Bundan kıvılcım çıktı).

Hocam yaklaşık 2 yıl olmuş hala bir sorun yok değil mi? Ben de gücü kesip işlemleri bitirdim ama sonra güce takıp bir vidanın takılmadığını gördüm ve onu takmaya çalışırken anakarttaki minik tüp gibi şeylere düşüp kıvılcım parladı. Şu an sorun yok ama ilerde olur mu acaba diye yazıyorum.

Hocam yaklaşık 2 yıl olmuş hala bir sorun yok değil mi? Ben de gücü kesip işlemleri bitirdim ama sonra güce takıp bir vidanın takılmadığını gördüm ve onu takmaya çalışırken anakarttaki minik tüp gibi şeylere düşüp kıvılcım parladı. Şu an sorun yok ama ilerde olur mu acaba diye yazıyorum.
hocam aynı sorunu ram takarken yaşadım. Şuan çalışıyor fakat ileride sorun çıkarır mı acaba sizde durumlar nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı