Anakarttan Ses gelmesi normal mi?

Arkadaşlar anakartım ASUS B450 M-K karttan USB portlarına doğru içten olacak şekilde yani USB portunun içi. Oradan bir cızırtı geliyor Hafiften. Bu ne olabilir arkadaşlar bozuk falan mı?
Aynı kart bende de var, yıllar sonra aynı sesi bende alıyorum...Bilhassa bir işlem yaparken...oyun oynarken falan...Çözümü bilen varsa yazsın lütfen...

Aynı kart bende de var, yıllar sonra aynı sesi bende alıyorum...Bilhassa bir işlem yaparken...oyun oynarken falan...Çözümü bilen varsa yazsın lütfen...
Sivi sogutmadan ya da ekran kartindangeliodur. Ama buyuk ihtimal sivi sogutma varsa pompasindan geliodur ses. Sogutucunun fisini çekip denermsn ses kesiliyormu

Aynı kart bende de var, yıllar sonra aynı sesi bende alıyorum...Bilhassa bir işlem yaparken...oyun oynarken falan...çözümü bilen varsa yazsın lütfen...

Hocam çözdünüz mü benim anakartta da var bu ses PSU bile degiştirdim kaliteli bir şey aldım ama fark ettimki ses anakartta. Boştayken ses çok az ama oyuna girince yükseliyor. Bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar.

Geri
Yukarı