Andrew tate sahtekarlığı ve tüm gerçekler

sempiller

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 12400F / MSI RTX 3060 X2 VENTUS / MSI H610M-G PRO / GSKILL RIPJAWS 8X2 RAM / Samsung 980 1TB SSD / Razer Ornata V3X / Razer Deathadder essentials / HyperX Cloud StingerCore Kulaklık / Asus 165hz Mönitör
Meslek
Öğrenci
Aartık birisi bu andrew Tate'i durdursun, hayat bu kadar kolay değil (senin için).

Hayatın boyunca hiç milyoner olmayı hayal ettin mi? Peki ya uzun boylu ve fit olmayı, kadınların peşinden koşmasını istedin mi? Dünyanın en ünlü insanı olmayı istedin mi? İşte bu saydığım özelliklerin hepsine sahip bir insan var: Andrew tate. Andrew, kendini geliştirme çağrısında bulunarak dünyamızın daha güzel bir yer olması için uğraşıyor. Sana para kazanman için 50 dolarcı gibi küçük bir paraya nasıl milyoner olacağını anlatıyor. Eğer hiç tanımadığın birine bunları söylesen, harika biri olduğunu düşünürdü herhalde.

Peki, sence bir insan kendini bu kadar harika lanse ediyorsa, bu işin içinde bir gariplik yok mu? Neden bu adam Müslüman olduğunu söyleyip de bir yandan yüzlerce kadınla takılıyor? Neden dünyadaki tüm erkeklerin tek amacının para kazanmak olduğu zamanlardaki mutluluğundan bahsediyor? Neden aile kurmanın öneminden bahsedip etrafındaki kadınları sürekli aşağılıyor? Ve hepsinden önce, bu adam neden dolandırıcı? Hayatını baştan sona değiştirmek ister misin? O zaman çok kolay, andrew Tate'in kursuna 50 dolar veriyorsun ve birkaç hafta video izleyerek bunların hepsine sahip oluyorsun. Kurslarda kadınlarla konuşmaktan, dropshipping'e, affiliate marketingden, kripto paralara kadar onlarca kurs bulunuyor.

Peki, andrew tate bu kurslarda ne anlatıyor? İşte bu soru yanlış, çünkü kursların neredeyse hiçbirinde andrew kendisi bize bir şey anlatmıyor. Mesela, bir örnek olarak dropshipping kursuna bakalım. Dropshipping yapmayı bize öğreten kişinin adı shay, ya da nasıl okunuyorsa. Dropshipping koçumuz, söylediğine göre bu işten 3.7 milyon dolar kazanmış. Ama bu zengin arkadaşımızın o kadar paraya rağmen hiçbir sosyal medya hesabı yok. Belki de O, usta bir alfa erkek olan andrew gibi şatafatlı bir hayatı sevmiyordur ya da büyük ihtimalle yalan atıyordur. Ben dropshipping öğretmenimizin adına web arşivden baktım ve üzerine açılmış Amazon mağazalarını buldum. Adam hakkında hooder ve burun piercingleri satıyor ve 3.7 milyon dolarlık satış yapmayı geçmiş. Ürünleri toplamda 3 inceleme almış, ve bu incelemelerden ikisi negatif. Bu arada biraz daha araştırma yaparak adamın diyet ve kilo verme kitapları sattığı ikinci mağazasını buldum. Ve bu 3.7 milyon dolar kazandığını iddia eden arkadaşımızın toplam kazandığı para 0 dolar.

Hadi bir de kadınlarla konuşmak hakkındaki kursuna bakalım. Neden bilmiyorum, ama diğer tüm kursların aksine bu kursun satış sayfasında herhangi bir açıklama yazmıyor. Ama ben biraz araştırdım ve eskiden bu kursun altında yazan açıklamayı buldum. İşte o zaman neden bir açıklama yazmadığını anladım. Açıklamada şöyle diyor: "ben andrew tate, dört kere dünya kickbox şampiyonu olmuş bir insanım ve bu gezegende sana kadın-erkek ilişkilerini anlatacak en yetkili insanım." tamam, buraya kadar harika. Ama sonra andrew diyor ki, yaklaşık 10 yıldır bir webcam stüdyosu işletiyorum. Bu, para verip insanların soyunma gösterisini izlediğin türden bir şey. Ve çalışan kadınların yarısı zamanımda benim sevgililerim, benimle tanışmadan önce hiçbiri endüstrisinde değillerdi. Sonra da diyor ki, ben kadınları kendime aşık ettim ve kadınlar benim söylediğim her şeyi yapmaya başladılar. Ben de onları webcam sitemde çalıştırdım.

Dostlar, bakın, ben avukat değilim, ama andrew tate tam anlamıyla diyor ki, "ben insan kaçakçısıyım." hatta insan kaçakçısının sözlük anlamına bakarsanız neden bahsettiğimi anlarsınız. Burada da bitmedi, gittikçe kötüleşiyor. Tate bir röportajında bu kadınları erkekleri dolandırmak için kullandığını ve bu yoldan para kazandığını söylüyor. Yani Ayşe Tate'in webcam sitesinde çalışıyor, Ahmet de Ayşe'yi izleyip ona para atıyor. Bir noktada Ayşe Ahmet'e aşık ilan ediyor ve onunla evlenme bahanesiyle ya da uçak bileti alıp yanına gelme bahanesiyle Ahmet'ten para istiyor. Ahmet de parayı Ayşe'ye atıyor, Ayşe de bu parayı Tate'e veriyor. Olaya bak!

O çok sevdiğiniz playboy, multimilyoneriniz, ciddi ciddi Facebook'taki 50 yaş üstü dayıları kandırıp paralarını almak üzerine bir sistem kurmuş ve bize girişim öğretiyor. Ha bu arada, tate de kickbox yaparak değil, bu web sitesi sayesinde bu kadar zengin oluyor. Peki, bu adam bu kadar kötüyse neden her hareketini savunan müritleri var? Neden tüm internette bu adamın videolarına denk geliyoruz? İşte bu noktada "hustlers university" adlı en önemli kursuna geliyoruz: Affiliate marketing.

Bilmeyenler için affiliate marketing basitçe bir ürünün reklamını sosyal medyada ya da internet aracılığıyla yaparak, satıştan ve site ziyaretlerinden kar elde etmektir. Bu iyi ürünlerin reklamını yaparak dürüst olduğun sürece gayet düzgün bir iş. Ama senin de anlayacağın üzere, bu işi yapmak için çok takipçili sosyal medya hesapları ve web siteleri gerekiyor. İnsanlar görsün, satış yapabilesin ki komisyon alabilesin. Diyelim ki sen andrew Tate'in affiliate marketing kursunu satın aldın. Nasıl yapacaksın? Instagram'daki 150 takipçini mi satacaksın? Ya da andrew Tate'in senin satmanı istediği ürün ne? Kendisi enger tate, bu kursta direkt bir şekilde diyor ki, "muhtemelen senin içerik üretip ünlü olacak kadar karizman ve konuşma yeteneğin yok, ilgi çekici değilsin, ama bunlara ihtiyacın da yok. Benim videolarımı, podcastleri istediğin gibi paylaşabilirsin. Hem YouTube gelirleri senin olur, hem de senin attığın videolardan gelip hustlers University'e kayıt olan herkes için on dolar komisyon alırsın."

Bu affiliate marketing kursuna üye yüz binlerce insan var, yüz binlerce insan internette kötü uylu kanser gibi bu adamın videolarını paylaşıyorlar. Enaro da kasıtlı olarak konuşmalarının yarısında çok akıllıca şeyler söylüyor, kalan yarısında da bir grubun, bir topluluğun, bir cinsiyetin kalbini kıracak şeyler söylüyor ki videolar izlensin, insanlar yorum atsın. Bu yüz binlerce teyit videosu paylaşan kurs üyelerinden bir 30 tanesi falan gerçekten ünlü oluyorlar ve bu işten yüz binlerce abone kazanıyorlar. Kalan 9997 kişinin videoları ise 10-15 izlenmeyle internetin derin çöplüğünde yok olup gidiyor. Sonra 18 yaşında Ahmet geliyor. Ahmet para kazanmak istiyor, ailesine sevdiklerine güzel bir hayat sunmak istiyor. Ahmet saf bir insan. Ahmet YouTube'da gezerken kel bir adama denk gelmeye başlıyor. Denk geldiği her videonun altında da "hustlers university" diye bir şeyin linki var. Ahmet videosu atan yüz binlerce takipçili kurs üyelerinin söylediğine göre, onlar bu kurs sayesinde milyoner olmuşlar. Bu kanaldaki adam olmuş en azından.

Ahmet de düşünüyor. Bu adamların bir sürü takipçisi var ve bu adamlardan 100 tane var en az. Bu adamların hepsi yalan söylüyor olamaz, demek ki bu kurs geçerli. Bu kursta para var. Ama Ahmet hiç ünlü olamadıkları için bu kursa katılıp hiçbir şey kazanamayan yüz binlerce insanı görmüyor, çünkü dediğim gibi, onlar hiç ünlü olamadı. Ahmet son kalan 1500 lirasını bu kursa veriyor. Ahmet, teyin de deyimiyle, Matrix'ten kaçacağını düşünürken, aslında başka bir Matrix'te tuzağa düşüyor.

Bakın, dostlar, hani her şeyi geçtim, sizce gerçekten tavsiye almanız gereken insan bu adam mı? Gerçekten cinselliği konusunda öz güvenli bir erkek yanında yarı çıplak dans yapan onlarca kadına ihtiyaç duymaz mı? Gerçekten para konusunda öz güvenli bir insan olmaz mı? Şova dönüştürüp sürekli insanların gözüne sokmaz mı? Gerçekten ailesine değer veren bir insan, kadınları aşağılamaz mı? En kötüsü de bu ve bunun gibi hayal tüccarları, insanları gerçekten başarılı ve mutlu olmanın tek yolunun deliler gibi para kazanıp 100 farklı insanla seks yapmak olduğuna inandırdılar. Ama başarı, tanımı hepimiz için farklıdır. Belki sen Bugatti'ye binmek, modellerle takılıp 10.000 dolara viski içmek istiyorsun da bu senin için başarıdır. Ama bir başkasının umurunda olmayabilir. Bir başkası için başarı, iyi bir evlat yetiştirmek, huzurlu olmak, kendine zarar vermemek, ailesine güzel bir hayat sağlamak olabilir. John Lennon'ın sevgilisi yoktu, ona göre yazdığı "woman" şarkısında şöyle der: "bana başarının gerçek anlamını gösterdiğin için, içimdeki duyguları ve minnettarlığı ifade etmeye çalışacağım."

John lennon, bu sözü yazdığında gayet zengindi ve angelo Tate'in rüyası aslında göremeyeceği kadar bir yüne sahipti. Buna rağmen John, başarının tanımını yeni yeni öğrenmeye başlamıştı. Ama bu hayal tüccarları öyle bir pazarlama yapıyorlar ki, sanki insanların seni sevebilmesi için tek çözüm Bugatti'nin olması, sanki hepimiz multimilyoner, Pro içen, 2 metre kaslı adamlar olmalıyız ki mutlu olalım. Seni fare yarışından çıkaracaklarını söylüyorlar, ama sen her bu adamları şevkle sanki bir peygamber konuşuyormuş gibi dinlediğinde, kendini başka bir fare yarışına daha sokuyorsun. Artık Bugatti'ye ihtiyacın var ki karizman olsun, artık 2 metre 110 kilo kas yın olmalısın ki öz güvenli olasın, artık aynı anda 10 insanla flörtleşmesi, ki cinsel hayatın canlı olsun, kadınlara gibi davran ki seni sevsinler. Ama seni de anlıyorum, emin ol, çok iyi anlıyorum. Sen sanıyorsun ki, senin hayattaki değerin, kazandığın parayla ne kadar insanla ilişkiye girdiğin, ne kadar ünlü olduğunla doğru orantılı. Muhtemelen süper kahraman tarzı bir şey olacağına inanarak ve kendinin eşsiz bir kartanesi olduğunu sanarak büyüdün. Ama değilsin. Her geçen sene de bunu daha iyi anlıyorsun. Bu sefer de tate gibi bombastik bir adam gelip sana sorunlarının çözümleri çok kolay, sadece çalış, tarzı at gözlüğüyle bakarsan doğru olabilecek tavsiyeler verdiğinde hoşuna gidiyor.

Gerçekten birine örnek almak istiyorsan, birine bu kadar saygı duyup onu dinlemek istiyorsan, senin için uğraşan dünya görüşleri seninkinden farklı olsa da, kendi çaplarında tek düşündükleri şey senin hayatın olan ailene saygı duy. Gerçekten saygı duyulması gereken bir alfa erkek arıyorsan, yıllardır her gün sen daha rahat bir hayat yaşa diye aynı saatte aynı işe gidip, her gün aynı hayatı yaşayan babana bak. Seni ürün gibi gören, kurs satmaya çalışan bu andavallar değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı