Android 10 LineageOS Gapps kurarken "error: 255" hatası

522223

Decapat
Arkadaşlar bundan yaklaşık 1 hafta önce telefona yazılım yüklemeyi vb. öğrenmek istediğimi ve bundan dolayı evde bulduğum eski Samsung bir cihazı kullanmak istediğim ile ilgili bir konu açmıştım. Elimde iki cihaz vardı. Galaxy Win ve S4 mini. Galaxy Win cihazını Odin görmediği için S4 Mini'yi kullandım. TWRP ve Android 10 LineageOS yazılımını kurdum fakat Gapps'i kurarken "error: 255" alıyorum. Bu nedendir ve nasıl çözebiliriz?
Etiketlememi istemiştiniz hocam :) @Umut Nas.

IMG_20220616_192858.jpg

Hem yazılımı hem de gapps i bu siteden indirdim. Tekrar deneyip yazacağım sonucu.

Dediğiniz yerden indirdim fakat şimdi de error code: 70 hatası alıyorum çözümü nedir bunun?

Dosya Ekleri

• IMG_20220616_202406.jpg
    IMG_20220616_202406.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 30
Mini sürümü en düşüğü olmuyor. Pico indirin sadece google play yükler. Bu arada Rom'u da kendi sitesinden indirip kurdunuz mu ?

Bu arada İngilizce öğrenmeye kendinizi daha çok verin. Yanlış anlaşılmasın bu bir dalga geçme veya o tarz bir şey olarak algılanmasın. İngilizce şart bu tarz şeyleri yaparken. Kod 70 ne diye sormuşsun ama üstte yazıyor depolamanın yetersiz olduğu. Belki de görmemişsinizdir bilemiyorum ancak İngilizce öğrenmekte genel olarak bir fayda var.

Mini sürümü en düşüğü olmuyor. Pico indirin sadece Google Play yükler. Bu arada ROM'u da kendi sitesinden indirip kurdunuz mu?

Bu arada İngilizce öğrenmeye kendinizi daha çok verin. Yanlış anlaşılmasın bu bir dalga geçme veya o tarz bir şey olarak algılanmasın. İngilizce şart bu tarz şeyleri yaparken. Kod 70 ne diye sormuşsun ama üstte yazıyor depolamanın yetersiz olduğu. Belki de görmemişsinizdir bilemiyorum ancak İngilizce öğrenmekte genel olarak bir fayda var.

Sistem bölümü yetersiz kısmına gördüm fakat içinde hiçbir şey olmayan bir sistemde bunu kuramaması anormal geldi bunda başka bir sorun var muhtemelen deyip attım ve çözümünü sordum. İngilizce pek alakası yok konumuzla ama yine de öğrenilmeli tabi :)

Geri
Yukarı