Android 11 görüşme kayıt ACR çalışmıyor

Anna Karenina

Hectopat
Yer
Kırşehir Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: İntel Core İ7 3770 | GT 415 | HD 4000 | 16 GB RAM DDR3 1333Mhz | Quadro H61 Anakart | 300W PSU ATX | Samsung 870 EVO 250 GB SSD | Kioxia Exceria Sata SSD 480GB | Fury 128GB SSD | Toshiba MQ0ABD038 320GB HDD | Windows 10 Pro AtlasOS

Keyboard: Piranha 2345 | Mouse: Corsair Katar PRO | Headset: P47 Wireless | Monitor: Samsung SyncMaster 940BW 75 Hz | | Phone: Sony Experia M5 | Huawei P7 Lite 2017 | Laptop Asus VivoBook S14 | HP G255 i3 5005
Meslek
Oto yedek parça sanayi
Herkese iyi sosyaller. ACR benim için çok gerekli bir program taracıyla eş değer bir gereklilikte benim için. Şimdi duyduğuma göre Android 11'de Google yasaklama sunmuş galiba. Şimdi benim sesimi mikrofon olarak kaydediyor ama karşı tarafın sesini kaydetmiyor. Önceki Android 6 olan cihazımda çalışıyordu bunu nasıl çözerim bilen var mı?

Eğer başka bir program öneriniz varsa önerin her öneriye açığım.

Kullandığınız telefon modeli nedir? Aynı sorun bende de vardı Redmi Note 9 cihazım india sürümü olan yazılımı attım ve telefona dahilli olarak görüşme kayıt özelliği geldi.

Kullandığınız telefon modeli nedir? Aynı sorun bende de vardı Redmi Note 9 cihazım india sürümü olan yazılımı attım ve telefona dahilli olarak görüşme kayıt özelliği geldi.

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim genelde açtığım konular öyle çöpe gidiyor kimse cevap vermiyor telefon modeli Samsung Galaxy M31s.

Burda mısınız hocam.

Son düzenleme:
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim genelde açtığım konular öyle çöpe gidiyor kimse cevap vermiyor telefon modeli Samsung Galaxy M31s.

Burada mısınız hocam.

Telefonuza change csc yaparak arama kaydetme özelliğini yapmanız mümkün.

Öncelikle cihazınızın geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamanın açık olması gerekli.
Bilgisayarınıza kablo aracılığı ile bağlayın Buradan arşivi indirip arşivi çıkartın.
SamFwFRPTool.exe yi sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır. ADB sekmesine gelip ADB read Full information butonuna tıkla ve yüklenmesini bekle. Test mode olan sekmeye gelip change csc olan kısmın yanındaki kutucuğa IL0 yazıp change csc butonuna bas yüklenme bittiğince cihazın yeniden başlatılacak ve telefon uygulamasına tıklayp ayarlarda çağrı kaydetmeyi görebilirsin.

Telefonuza change csc yaparak arama kaydetme özelliğini yapmanız mümkün.

Öncelikle cihazınızın geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamanın açık olması gerekli.
Bilgisayarınıza kablo aracılığı ile bağlayın Buradan arşivi indirip arşivi çıkartın.
SamFwFRPTool.exe yi sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır. ADB sekmesine gelip ADB read Full information butonuna tıkla ve yüklenmesini bekle. Test mode olan sekmeye gelip change csc olan kısmın yanındaki kutucuğa IL0 yazıp change csc butonuna bas yüklenme bittiğince cihazın yeniden başlatılacak ve telefon uygulamasına tıklayp ayarlarda çağrı kaydetmeyi görebilirsin.

Hocam son iki, sorum olacak işlem güvenli midir? Ve karşı tarafın sesini hoparlör açmadan duyabilir miyim?

Hocam son iki, sorum olacak işlem güvenli midir? Ve karşı tarafın sesini hoparlör açmadan duyabilir miyim?

Şöyle söyleyebilirim M30 cihazı için denedim ve sorunsuz bir şekilde arama kaydetme özelliği geldi fakat eğer telefonunuzun garantisi var ise garanti dışı kalır.

M31s de çalışır diye düşünüyorum.

Şöyle söyleyebilirim M30 cihazı için denedim ve sorunsuz bir şekilde arama kaydetme özelliği geldi fakat eğer telefonunuzun garantisi var ise garanti dışı kalır.

Garantisi önemli değil tekrardan çok teşekkürler 2. soru benim için önemli onum için bir cevabınız var mıdır?

Garantisi önemli değil tekrardan çok teşekkürler 2. soru benim için önemli onum için bir cevabınız var mıdır?

Tabii ki de kullanabilirsiniz 3.parti yazılım olmadan telefon ayarlarında otomatik arama kaydını açıp dosyalara kaydedebilirsiniz.

Rica ederim bir sorun çıkarsa yazabilirsin tekrar.

Hocam diğer programların hepsi çalışır mı?
Ve format vs olmaz değil mi?

Geri
Yukarı