Android 11 ve MIUI 12.5.2 daha ne kadar gider?

fuatbeğ

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlar, Xiaomi Redmi Note 8 global cihazım var, yakında değiştirmeyi ve yeğenime vermeyi düşünüyorum, kendisi çok oyun oynar ve aynı zamanda çok ders çalışır, geçen telefonu gösterdiğimde "ya bunun sistemi çok eski, işlemcisi de çöp zaten, ben kendiminkiyle idare ederim"deyince aklımı kediler tırmaladı, sizce haklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yiğeniniz ne kullanıyor? Kullanmayacaksa bile alıp satsaymış 😄

Evet biraz haklı gibi. Aynı telefonu 3 yıl kullandım ve gerçekten benim için çok zor oldu. Bozulmasa dahada kullanırdım ancak değiştirmem gerçekten güzel oldu pek iş yapan cihaz değildi son zamanlarda.

Evet biraz haklı gibi. Aynı telefonu 3 yıl kullandım ve gerçekten benim için çok zor oldu. Bozulmasa dahada kullanırdım ancak değiştirmem gerçekten güzel oldu pek iş yapan cihaz değildi son zamanlarda.
Şuan çıkan bazı samsung cihazlarla kıyaslatıyordum internetten,a14 vb. Kamera vb konusunda bunlardan iyidi

S20 FE kullanıyorum Android 13 ile en az 3 yıl gider.

Hocam sizce de Xiaomi eski cihazlara bir yazılım güncellemesi verse iyi olmaz mı en azından küçük bir sürüm güncellemesi? Bence Note 8 MIUI 13 için uygun.

Şu an çıkan bazı Samsung cihazlarla kıyaslatıyordum internetten, A14 vb. kamera vb konusunda bunlardan iyiydi.

Hocam sizce de Xiaomi eski cihazlara bir yazılım güncellemesi verse iyi olmaz mı en azından küçük bir sürüm güncellemesi? Bence Note 8 MIUI 13 için uygun.

A14 düşük segmentte bir telefon. Kamerada pek değişiklik yapmıyor firmalar düşük segment için.

Şuan çıkan bazı samsung cihazlarla kıyaslatıyordum internetten,a14 vb. Kamera vb konusunda bunlardan iyidi

android de kesinlikle xiaomi orta sınıf telefon önermem amiral gemisinin eski modellerine bakın ayrıca android 11 uzun süre gider ki gitmezse zaten rom atın bu kadar

A14 düşük segmentte bir telefon. Kamerada pek değişiklik yapmıyor firmalar düşük segment için.
Peki ustam ben haziranda cihazı değiştirmeyi düşünüyorum,o zamana kadar telefonun yükünü düşürmek için neler yapabilirim,saçma şeylere bile kasıyorda.

android de kesinlikle xiaomi orta sınıf telefon önermem amiral gemisinin eski modellerine bakın ayrıca android 11 uzun süre gider ki gitmezse zaten rom atın bu kadar
Ustam android 11'e daha ne kadar uyg. Desteği gelir? (Whatsapp,instagram gibi)

Geri
Yukarı