Android 12 ve OneUI 4.0 nasıl?

309999

Hectopat
Az önce Samsung Galaxy A52 telefonuma güncelleme bildirimi geldi. Aranızda Android 12 ve oneuı 4.0'ı deneyen var mı? Varsa deneyimlerini yazabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 8 Pro için bekleyen ben:

What are you waiting for?

Şaka bir yana konuya dönelim.
Bu güncellemeyi bir arkadaşım aldı, çok memnundu.
Cihazın akıcı olduğunu söylemişti.
MIUI 13 için yenilik beklemeyin, amaç optimizasyon ve stabilite arttırmak. MIUI 12 gibi yenilik odaklı değil ama RAM miktarı düşük cihazlar için beta testleri olumlu dönüş alıyor. Redmi serisi için maalesef biraz daha beklemeniz lazım, sizin işlemci Mediatek üstüne de.

MIUI 13 için yenilik beklemeyin, amaç optimizasyon ve stabilite arttırmak. MIUI 12 gibi yenilik odaklı değil ama RAM miktarı düşük cihazlar için beta testleri olumlu dönüş alıyor. Redmi serisi için maalesef biraz daha beklemeniz lazım, sizin işlemci Mediatek üstüne de.
Ama MIUI 13 alacak olan Redmi Note 9-Pro demiyorum başka yere çekmeyin.- , Redmi 9A, Note 9S gibi cihazlara taş çıkartır bu telefon.

Almak zorunda, büyük hata ederler.

Ama MIUI 13 alacak olan Redmi Note 9-Pro demiyorum başka yere çekmeyin.- , Redmi 9A, Note 9S gibi cihazlara taş çıkartır bu telefon.

Almak zorunda, büyük hata ederler.
Ben taş çıkarmaz demiyorum, kısaca çok bir şey beklemeyin diyorum yenilik adına. Güncelleme konusunda Redmi güncellemede kaymağı en son yiyen tabakadır ; Note 8 Pro son dalgada alacaktır. Ben neden Note 9 serisine değindiğinizi anlamadım.

Geri
Yukarı