Android 13 güncellemesi sonrası yeniden başlatma hatası

RX 5600M

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy A32 model telefonuma dün Android 13 güncellemesi geldi. Otomatik bir şekilde indirdi ve sabah 06.00'da güncellemeyi yapması için proglamladım. Uyandığımda telefonun güncellemesi bitmişti. Normal bir şekilde kullanımıma devam ederken "Samsung Galaxy" yazısı çıkıp yeniden başladı. Güncelleme sonrası normal bir durumdur diye düşündüm ama her yeniden başladığında 1 2 dakika kullanım sonrası kendini yeniden başlatmaya devam etti. Şu an da doğru PIN'i girmeme rağmen yanlış pin diyor. Daha önce bu tarz bir sorun yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon açıldığı zaman hemen tuştan siz kapatın ve kapalı şekilde şarja takın. Kendine gelme ihtimali var böyle. Düzelmez ise ya factory reset atmanız gerekmekte, yada beklemeniz gerekir.

Cihazı Samsung servisine götürdüm ve yazılımsal bir sorun dediler. Yeniden yazılım yüklediler ve şuan sorunsuz çalışıyor.

Cihazı Samsung servisine götürdüm ve yazılımsal bir sorun dediler. Yeniden yazılım yüklediler ve şuan sorunsuz çalışıyor.
cihazınız android 13 ile kasma falan yapıyormu? normal telefon ederken bile gecikmeler yaşıyormusunuz? herhangi sizi rahatsız eden yavaşlık varmıdır? paylaşırsanız sevinirim. sağolun

Herhangi bir sorun yaşamıyorum hocam.
bendede aynı cihaz var android 12 yüklü. 13 e güncelleme yavaşlıyor diyorlar. takılmalar uygulama geç açılmalar hatta normal aramada bile numaralar ekrana geç geliyormuş. android 13 le hız testi videosuda yok a32 için. siz bir video hazırlasanız uygulama açılışları , normal arama aranma , klavye yazmada vs.. hız testi gibi

bendede aynı cihaz var android 12 yüklü. 13 e güncelleme yavaşlıyor diyorlar. takılmalar uygulama geç açılmalar hatta normal aramada bile numaralar ekrana geç geliyormuş. android 13 le hız testi videosuda yok a32 için. siz bir video hazırlasanız uygulama açılışları , normal arama aranma , klavye yazmada vs.. hız testi gibi
Hocam böyle şeyin test videosu mu olur? Yaklaşık 2 2,5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Zaten bu tarz güncellemeler en optimize şekilde gönderiliyor. Dediğiniz olaylar yaşanıyorsa da yama ile düzeltilmiştir.

Hocam böyle şeyin test videosu mu olur? Yaklaşık 2 2,5 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Zaten bu tarz güncellemeler en optimize şekilde gönderiliyor. Dediğiniz olaylar yaşanıyorsa da yama ile düzeltilmiştir.
az önce aynı cihaz android 13 yüklü olanla test yaptim android 12 çok daha hızlı açıyor uygulamaları. 12 de kalmak iyi gibi sağol

Yeni konular

Geri
Yukarı