Android 13 zarchiver data kısmı gözükmüyor

thisistalip

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 3 3200 G
Anakart: MSI B450M PRO-M2 MAX
RAM: Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4
Ekran Kartı: Gainward GTX 1660 SUPER Ghost GDDR6 6 GB Ekran Kartı
Merhaba, zarchiver üzerinden işlem yapacağım datayla ilgili fakat uygulama içi root izin verdiğim halde hiçbir şekilde dizini açmıyor. Çözümü var mıdır?

Ben her yolu denedim ama Android data kısmına işlem yapamıyorum Android 13'e geçince bu sorun oldu detaylı bir yolu var mıdır bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Ben bu sorunu çözemedim heryolu denedim neredeyse bunun başka bir yolu yokmu android 13'e geçtim geçmez olaydım zarcihver uygulamasını kullanamıyorum data dosya erişim engeli diye hata veriyor

Son düzenleme:
Bir dosya silip ekleyecekseniz ADB push/pull ile yapabilirsiniz. ADB'yi indirip klasörün içine telefonda data klasörüne atmak istediğiniz oyun dosyalarını attınız diyelim. Sonradan ADB'yi açıp
Kod:
adb push oyundosyasi /sdcard/emulator/0/Android/data
(yanlış hatırlamıyorsam böyleydi yol) bu komutu girerek dosyayı atabilirsiniz.
Bir dosya almak istediğinizde de
Kod:
adb pull /sdcard/emulator/0/istediginiz/klasor
şeklinde komut yazarak dosyayı bilgisayara alabilirsiniz.
Hocam "./adb devices" yazdım da sonra ne yapacağım? Yapacağım işlem: .zip dosyasının içindekini kopyalayıp (oyun için mod dosyası yani) "android/data"daki oyunun içine yapıştıracağım. Bundan sonra hangi işlemleri takip etmeliyim? Telefonum Galaxy a54. 2 ay önce aldım. Garanti götürmeyecek bir yol istiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı