Android klasöründe data gözükmüyor

UchihaMadara20

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Minecraft PE'da dünyalarımı kurtarmak istedim ancak Android'e girip dataya girmem lazım dı bende denedim ama data gözükmüyordu ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• IMG_20230217_184334.jpg
    IMG_20230217_184334.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 776
Android data ve OBB dosyaları gözükmüyor çözümü,
İlk olarak telefonumuza zarchiver isimli dosya yöneticisi uygulamasını indiriyoruz.
  • Uygulamayı açıyoruz.
  • Android > data ve Android > OBB dosyalarına buradan giriyoruz.
  • Bu işlemleri yaptığınız taktirde artık dosyalarınızı kolaylıkla görebilir ve istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde yapabileceksinizdir.
Peki neden bu sorun oluştu:
Sorun maallesef Android cihazlara getirilen güncellemeler ile alakalı bir durumdur. Kullanıcılar bu durumdan bir hayli şikayetçi olduğu için zamanla bu problem giderilecektir. En kolay yöntem ise cihazınıza bir dosya yöneticisi yüklemeniz ve kolaylıkla dosyalarınıza erişim sağlayabilmektir.

Android data ve OBB dosyaları gözükmüyor çözümü,
İlk olarak telefonumuza zarchiver isimli dosya yöneticisi uygulamasını indiriyoruz.
  • Uygulamayı açıyoruz.
  • Android > data ve Android > OBB dosyalarına buradan giriyoruz.
  • Bu işlemleri yaptığınız taktirde artık dosyalarınızı kolaylıkla görebilir ve istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde yapabileceksinizdir.
Peki neden bu sorun oluştu:
Sorun maallesef Android cihazlara getirilen güncellemeler ile alakalı bir durumdur. Kullanıcılar bu durumdan bir hayli şikayetçi olduğu için zamanla bu problem giderilecektir. En kolay yöntem ise cihazınıza bir dosya yöneticisi yüklemeniz ve kolaylıkla dosyalarınıza erişim sağlayabilmektir.

Anladık da başka bir uygulamada bir dosyayı seçmek istediğim zaman gözükmüyor?

Kardeşim biz burada sana yardım için buradayız sen gelip afralıı tafralı eğolu konuşarak bir şey yapacağını sanma o zaman git kıy parana telefon al tarih öncesi telefon kullanıyorsan biz ne yapalım git önce şuçu kendinde ara.

Kardeşim biz burada sana yardım için buradayız sen gelip afralıı tafralı eğolu konuşarak bir şey yapacağını sanma o zaman git kıy parana telefon al tarih öncesi telefon kullanıyorsan biz ne yapalım git önce şuçu kendinde ara.

Sorunumun öyle bir şey olmadığını belirtmek istemiştim ama kavga niyetim değil.

Geri
Yukarı