Android 14 çıktı!

Android 14 sistem güncellemesi bu akşam Türkiye saatiyle 20.00'de desteklenen tüm Google Pixel cihazlara dağıtılmaya başlayacak. Mobil dünya donanım tarafında olduğu gibi yazılım tarafında da doyum noktasına ulaştı. Artık eskisi gibi şaşırtıcı özellikler göremiyoruz. Bu durum hem iOS hem de Android tarafında böyle, yeni sürümler için damla damla özellik sunuyorlar.

Yıllar önce Android custom romda çıkan özellikler yeni gelmiş :D.

Android 14 sistem güncellemesi bu akşam Türkiye saatiyle 20.00'de desteklenen tüm Google Pixel cihazlara dağıtılmaya başlayacak. Mobil dünya donanım tarafında olduğu gibi yazılım tarafında da doyum noktasına ulaştı. Artık eskisi gibi şaşırtıcı özellikler göremiyoruz. Bu durum hem iOS hem de Android tarafında böyle, yeni sürümler için damla damla özellik sunuyorlar.

Bundan 20 yıl sonrasını çok merak ediyorum, acaba markalar nasıl yeni özellikler getirecek? Artık bütün markaların yavaşlaması gerekiyor.

Android 13 benim S21'e epey geç gelmişti. S20'lere bile benden önce dağıtıldı. Umarım gene çok beklemem.
One UI 6 daha çok beklediğim bir konu. Bakalım nasıl olacak?

One UI 6'yı bende merakla bekliyorum hocam. Beta sürümünde bile çok güzel animasyon, tasarım geliştirmeleri var. One UI 5 çıkışından çok daha iyi olacağı kesin.

One UI 6'yı ben de merakla bekliyorum hocam. Beta sürümünde bile çok güzel animasyon, tasarım geliştirmeleri var. One UI 5 çıkışından çok daha iyi olcağaı kesin.
5.1 çok stabil çalışan bir sürüm. Her şeyden önemlisi stabil kalmaya devam edebilmesi olur. İstediği yeniliği getirsin saçma sapan buglar olursa çekemem, kimse çekemez.
Evet. :D Şu an Android 14 Beta 5.3 yüklü ama final sürüm daha stabil olacağından önemli.
İlk haberleri sizden alacağız o halde. 🙂

5.1 çok stabil çalışan bir sürüm. Her şeyden önemlisi stabil kalmaya devam edebilmesi olur. İstediği yeniliği getirsin saçma sapan buglar olursa çekemem, kimse çekemez.

Sanmıyorum. Samsung yazılım konsunda iyi iş çıkarıyor hocam. En geç Aralık'ta gelir zaten. Ben kesinlikle yükleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı