Android 4.2 WiFi oturumu nasil açılır?

Zekkr43

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Android 4.2 telefonda Wi-Fi ağında nasıl oturum açacağım? Sürekli Wi-Fi ayarına gidip kapatıp açmam gerekiyor birde donduğu için çok can sıkıcı.Sürekli 10-20 saniye sonra bağlantıyı kesiyor telefon, lutfen yardım edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-30-16-46-31.png
    Screenshot_2021-11-30-16-46-31.png
    41,8 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Düzenledim açılıyor mu şimdi?

Evet gözüküyor, oturum açma uyarısı modemde internet olmadığı zaman gelir genelde. Aynı ağı farklı cihazlarda kullanabiliyor musunuz?

Evet gözüküyor, oturum açma uyarısı modemde internet olmadığı zaman gelir genelde. Aynı ağı farklı cihazlarda kullanabiliyor musunuz?
İnternetin borcu olduğu için kısıtlı, diğer telefonlardada oturum açın ifadesi geliyor ama bağlantıyı koru seçeneği geliyor, bunun sürümü düşük olduğu için açılmıyor galiba. Ben bağlantının kopmamasını istiyorum, telefonda rootlu bunun için bir ayar var mı acaba?

İnternetin borcu olduğu için kısıtlı, diğer telefonlardada oturum açın ifadesi geliyor ama bağlantıyı koru seçeneği geliyor, bunun sürümü düşük olduğu için açılmıyor galiba. Ben bağlantının kopmamasını istiyorum, telefonda rootlu bunun için bir ayar var mı acaba?

Maalesef internetiniz kısıtlıymış kısıtlama kalkmadan giremezsiniz.

Maalesef internetiniz kısıtlıymış kısıtlama kalkmadan giremezsiniz.
Yok anlamadınız galiba sorunumu.
Mesala J7 Prime telefonunda oturum aç dediğimde seçeneklerde bağlantıyı koru çıkıyor ve ben Wi-Fi yi kapatasaya kadar kullanabiliyorum ama Android 4.2 telefonda oturum aç dediğimde google.com sitesine yönlendiriyor ve sonra ağ bağlantısını kesiyor, bağlantıyı kesmemesi için herhangi bir ayar vs bir şey var mı diye soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı