Android 5 altı cihaza EBA ve Zoom yüklemek

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G18
Intel Core i9 13980HX
Nvidia GeForce RTX 4070
16GB DDR5 4800MHz RAM
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Dostlar selamlar, elimizde Android sürümü 4.4.4 olan bir Samsung Galaxy Tab 3 Lite var. Kardeşimin Online derslere katılabilmesi için bu cihaza EBA ve Zoom yüklemek istiyoruz lakin sürümünden ötürü olmuyor. Biraz araştırdıktan sonra root atarak sürüm yükseltmesi yapılabileceği ve bu uygulamaların yüklenebileceğini öğrendim. Root ile gelen bazı güvenlik sorunlarından ötürü açıkçası ilk tercihim bu olmaz, acaba bu cihaza root atmadan EBA ve Zoom'u yükleme şansımız var mı? Yoksa root ile yapmamız durumunda bir sıkıntı olur mu, performansta azalma olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Dostlar selamlar, elimizde Android sürümü 4.4.4 olan bir Samsung Galaxy Tab 3 Lite var. Kardeşimin Online derslere katılabilmesi için bu cihaza EBA ve Zoom yüklemek istiyoruz lakin sürümünden ötürü olmuyor. Biraz araştırdıktan sonra root atarak sürüm yükseltmesi yapılabileceği ve bu uygulamaların yüklenebileceğini öğrendim. Root ile gelen bazı güvenlik sorunlarından ötürü açıkçası ilk tercihim bu olmaz, acaba bu cihaza root atmadan EBA ve Zoom'u yükleme şansımız var mı? Yoksa root ile yapmamız durumunda bir sıkıntı olur mu, performansta azalma olur mu? Şimdiden teşekkürler.
APK indirebilirsin. Root atıp sürüm yükseltirsen cihaz aşırı derecede kasar. Kullanamazsın.

APK olarak kurun.
Daha önce Zoom'u APK olarak kurdum, açılıyor ama bir toplantıya katıldığınız zaman "daha yeni sürüm mevcut lütfen yükseltin" tarzı bir uyarı veriyor ve giremiyorum. EBA'yı hiç denemedim ama sadece EBA olsa bile yeterli değil çünkü kardeşimin öğretmenleri dersi Zoom'dan tanımlıyor. EBA' da derse katıl dedikten sonra sizi Zoom'a atıyor.

Geri
Yukarı