Android 5 altı cihaza EBA ve Zoom yüklemek

Çalışmadığını açıkladım zaten, o şekilde olmuyor.

Geri dönüş yapılmış mı?

Hocam bizzat aynı sürümü ben kullanıyorum. Hiçbir sorun olmuyor. Dediğimi yaptığınız takdirde açılıyor.
Peki varsayalım ki şarj almadı, bilgisayarımdan stok sürümü yükleyebilir miyim? Sonuçta cihaz kapalı olacak.

Home+Power+ses kısma tuşuna bakarak download modda açıp cihazın stock ROM'unu Odin üzerinden flashlayabilirsiziniz.

Hocam bizzat aynı sürümü ben kullanıyorum. Hiçbir sorun olmuyor. Dediğimi yaptığınız takdirde açılıyor.
Siber Yardım kanalının kullandığı sürüm mü sizdeki de? Öyle ise şimdi başlıyorum. :D

Home+Power+ses kısma tuşuna bakarak download modda açıp cihazın stock ROM'unu Odin üzerinden flashlayabilirsiziniz.
Frija üzerinden Stock ROM'u indirdim, bir sıkıntı olursa öyle yapacağım.

Hocam APK çalışmaz formatla 7.1.
Daha önce deneyip olmadığını yukarıda da belirttim, dediğiniz gibi 7.1' e yükseltme işlemine şimdi başladım.

Arkadaşlar videolardaki adımları tek tek kelle koltukta yaptıktan sonra işlemi tamamladım. Eski menülerden ve arayüzden uzak olsa da başarılı bir şekilde Android 7.1 sürümüne yüklemeyi başardım. Söylendiği gibi kamera gerçekten çalışmıyor ama cihazın sadece arka kamerası olduğu ve bu kamera da pek iyi çözünürlükte olmadığı için sorun değil. Şarj konusunda henüz denemediğim için bir şey söyleyemiyorum ama yükleme yaparken gördüğüm üzere cihaz kapalıyken şarj almıyor. Aşağıdaki videolardaki şekilde yaptım ve oldu, EBA ile Zoom cihaza yüklendi ve çalışıyor. Performansta az da olsa bir artış mevcut. Yapmak isteyenler olur diye video linklerini bırakıyorum. Denemeniz ve aksi bir durum oluşması durumunda sorumluluk kabul etmediğimi özellikle ve altını çize çize belirtiyorum! Herkese iyi forumlar dilerim, yardım edenlerin yardımları için teşekkürler.
Zorlanmamışsınızdır umarım. Bazen çok baş ağrıtabiliyor.

Neyse, iyi günler :) Kendinize iyi bakın.
Bir tek Odin adlı programın cihazı görmemesinde sıkıntı yaşadım, onu da "Samsung USB Driver for Mobile Phones" adlı bir yazılım ile hallettim. Bir tek bu sorunu yaşadım başka da bir sıkıntı olmadı. Yardımlarınız için tekrardan çok teşekkürler :D, iyi günler dilerim. Allaha emanet, hayırlı Ramazanlar.

Arkadaşlar videolardaki adımları tek tek kelle koltukta yaptıktan sonra işlemi tamamladım. Eski menülerden ve arayüzden uzak olsa da başarılı bir şekilde Android 7.1 sürümüne yüklemeyi başardım. Söylendiği gibi kamera gerçekten çalışmıyor ama cihazın sadece arka kamerası olduğu ve bu kamera da pek iyi çözünürlükte olmadığı için sorun değil. Şarj konusunda henüz denemediğim için bir şey söyleyemiyorum ama yükleme yaparken gördüğüm üzere cihaz kapalıyken şarj almıyor. Aşağıdaki videolardaki şekilde yaptım ve oldu, EBA ile Zoom cihaza yüklendi ve çalışıyor. Performansta az da olsa bir artış mevcut. Yapmak isteyenler olur diye video linklerini bırakıyorum. denemeniz ve aksi bir durum oluşması durumunda sorumluluk kabul etmediğimi özellikle ve altını çize çize belirtiyorum! herkese iyi forumlar dilerim, yardım edenlerin yardımları için teşekkürler.

Bir tek Odin adlı programın cihazı görmemesinde sıkıntı yaşadım, onu da "Samsung USB driver for Mobile phones" adlı bir yazılım ile hallettim. Bir tek bu sorunu yaşadım başka da bir sıkıntı olmadı. Yardımlarınız için tekrardan çok teşekkürler :D, iyi günler dilerim. Allaha emanet, hayırlı ramazanlar.

Sevindim hocam. İyi günler. Herhangi bir sorun yaşarsanız beni etiketleyin yardımı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı