Android 6 indirme linki güvenilir mi?

OmerBerkin1542

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, telefonumu Andoid 6 sürümüne yükseltmek için bir dosya buldum. Sizce bu dosya güvenilir mi? VirusTotal sonuçlarını buraya koyuyorum. VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuradaki link değil mi indirme linki? Girince bir makale atıyor. Dosya göremedim.

1713868072877.png

Şuradaki link değil mi indirme linki? Girince bir makale atıyor. Dosya göremedim.

Eki Görüntüle 2176480
Bir saniye... O videoyu bulmam gerek.

Yo ne alakası var. Android 3 indirdim dosya olarak geçen telefona. Direkt kurulumu yaptı. Nedense evime PTT ile kargo geldi yırtıp attım sorun kalmadı. 👍
Dost, gerçekten Android 6 gerekli. Youtube,Discord gibi önemli uygulamalara tarayıcıdan giriyorum.

Eki Görüntüle 2176480
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dost, gerçekten Android 6 gerekli. YouTube, Discord gibi önemli uygulamalara tarayıcıdan giriyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Linki buradan aldım. Ayrıca adamın dediğine göre link makalenin içindeymiş.

Dost, gerçekten Android 6 gerekli. YouTube, Discord gibi önemli uygulamalara tarayıcıdan giriyorum.

Bir cihazı eski bir Android sürümüne geri döndürmek genellikle cihazın köklendirilmesini (root) ve özel ROM yüklemesini gerektirir. Bu işlem cihaza bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ayrıca, bu işlem cihazın garantisini geçersiz kılabilir, bu yüzden dikkatli olmak önemlidir hocam. Videodaki adamın ne yaptığına bakmadım fakat dosya güvenilir ise ve kurulumu yapacak rom ise yapılır.

Bir cihazı eski bir Android sürümüne geri döndürmek genellikle cihazın köklendirilmesini (root) ve özel ROM yüklemesini gerektirir. Bu işlem cihaza bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ayrıca, bu işlem cihazın garantisini geçersiz kılabilir, bu yüzden dikkatli olmak önemlidir hocam.
Yorumlarda bu işlemin Android 5.1.1 sürümüne uygun olduğunu söylemişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı