Çözüldü Android 9 .thumbnails klasörü yok oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen.py

Decapat
Daha fazla  
Selam, telefonda bir sorun oluştu; telefonun işletim sistemi: Android 9, PS touch uygulamasından tasarım yapıyordum dosyayı eklerken dosyaların thumbnail (kapak fotoğrafı)'leri gözükmüyordu. hatayı düzeltmek için Galeri'ye baktım, galeri uygulamasında Thumbnail'ler gözüküyordu, dosyalar uygulamasından gizli dosyaları göster seçeneğini açtım ve ".thumbnails" klasörüne baktım. Klasör yoktu, ".thumbnails" adında dosya açtım, yine düzelmedi yani klasör bozuldu. Telefonu bayağı bir kapat, aç yaptım, dosyalar ve Galeri'nin önbelleğini, verisini temizledim yine de düzelmedi resimlerin Thumbnail'lerini oluşturmadı. Hatanın çözümü nedir, nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardım edebilir misiniz?

Çözüm
Beyler yardımlarınız için çok sağ olun ben sorunu çözdüm çözüm yolu: Zarchiver uygulamasından tüm dosyaları arşivledim ZIP olarak sıkıştırdım sonra tasarım klasörlerimi silip ZIP dosyasındakileri çıkarttım sorun düzeldi.
@Alperen.py, dosya çoktan oluşturulmuş oabilir ancak açtığınız klasörün isminin başında nokta olursa o klasör gizli dosya olarak sayılır ve gözükmez. Telefonların kendi dosya yöneticilerinin içinde gözükmeyebilir. Play Store'de az önce bahsettiğim dosya yöneticilerinde gizli dosyaları gösterme seçeneği oluyor.

Tamam bir bakayım.

@Alperen.py, dosya çoktan oluşturulmuş oabilir ancak açtığınız klasörün isminin başında nokta olursa o klasör gizli dosya olarak sayılır ve gözükmez. Telefonların kendi dosya yöneticilerinin içinde gözükmeyebilir. Play Store'de az önce bahsettiğim dosya yöneticilerinde gizli dosyaları gösterme seçeneği oluyor.

Maalesef dosya yine yok bu arada ben yeni bir dosya indirdiğimde dosyanın thumbnaili oluşuyor ama eskilerin oluşmuyor.

Adam dosyayı silebilmiş.
İse gizli dosyayı görebilmiş sayılmıyor mu zaten? Yani adam zaten görmüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler yardımlarınız için çok sağ olun ben sorunu çözdüm çözüm yolu: Zarchiver uygulamasından tüm dosyaları arşivledim ZIP olarak sıkıştırdım sonra tasarım klasörlerimi silip ZIP dosyasındakileri çıkarttım sorun düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı