Android arkadaşlık uygulama önerisi

konohali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlık uygulamaların çoğu paralı ama bunları aşamaz mıyız modlu apkliler yok mu? Ne önerirsiniz APK olarak Google Play'den indirince birsüre sonra ücret istiyor Full ücretsiz istiyorum varsa eğer tavsiyeleri bekliyorum.

Arkadaşlık uygulamaların çoğu paralı ama bunları aşamaz mıyız modlu apkliler yok mu? Ne önerirsiniz APK olarak Google Play'den indirince birsüre sonra ücret istiyor Full ücretsiz istiyorum varsa eğer tavsiyeleri bekliyorum.

Maalesef hepsi para tuzağı ve abazaların ve dolandırıcıların olduğu yerler, yalnızlığın çözümü yok maalesef.

ekstra ucret karsiliginda islami arkadaslik sitesine cevirebilirsiniz.
İslami arkadaşlık siteleriyle evlenmeyen yoktur herhalde (!)

Arkadaşlık uygulaması ya da sitesi diye bir şey yok. Siz onun için giriyorsunuz ama diğerleri onun için girmiyor.

Bir de böyle site ya da uygulamaların bir kısmında sadece kadınlar ilk mesajı atabiliyor ve erkeklerin her seferinde yanıt olarak tek mesaj atma hakkı var. Eğer siz de ilk mesajı atabilmeyi istiyorsanız cinsel yöneliminizi homoseksüel olarak girmeniz gerek. Böyle durumlarda da karşınıza sadece homoseksüel erkek kullanıcılar çıkıyor (bunun kadın düşürmek için kullanılabileceğinin farkındalar çünkü).

Sorgulanabilir bir sistem.

Arkadaşlık uygulaması ya da sitesi diye bir şey yok. Siz onun için giriyorsunuz ama diğerleri onun için girmiyor.

Bir de böyle site ya da uygulamaların bir kısmında sadece kadınlar ilk mesajı atabiliyor ve erkeklerin her seferinde yanıt olarak tek mesaj atma hakkı var. Eğer siz de ilk mesajı atabilmeyi istiyorsanız cinsel yöneliminizi homoseksüel olarak girmeniz gerek. Böyle durumlarda da karşınıza sadece homoseksüel erkek kullanıcılar çıkıyor (bunun kadın düşürmek için kullanılabileceğinin farkındalar çünkü).

Sorgulanabilir bir sistem.

Kısacası; çok işlevsiz. Onun yerine tipine, giyimine önem verip bara falan gitsin.

Doğrudan tanışma uygulamaları doğrudan cinsel tatmin odaklı oluyor ve seviyesiz, pis bir ortama dönüşüyor. Dolaylı yönden insanlarla tanışabileceğiniz sitelere yönelebilirsiniz. Belirli hobiler ya da alanlar üzerine mesela. Site önerisi istediğiniz için bunları önerdim yoksa üniversite kulüplerinde yeni insanlarla iletişime geçilebilir. Halk eğitim gibi yerlerde, ilgilendiğiniz alanlarda topluluklara katılarak çevrenizi genişletebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı