Android box önerisi

Denizcan Deniz

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, yeni bir televizyon aldım alırken de bayağı bir zorlandım açıkçası. Smart TV mi alsam Android mi diye, fakat istediğim televizyonlarda Smart ile Android arasında fiyat farkı ortalama 3K ve 3K+ idi. Bende 65" Android TV'ye 12-13K vermektense Philips'in 75" 75PUS7807 Smart TV'sini satın aldım. Bu televizyona Xiaomi Mi Box almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?

Televizyonda yapacağım şeyler;

Netflix.
YouTube.
İnternet üzerinden X sitelerden dizi izlemek.

Bunun haricinde normal kanalları izlerim ATV'dir, TV8'dir vs. vs. Sizce bunlar için Mi Box alınır mı veyahut "alırsanız çok daha iyi olur, şu şu şu artıları var enazından şunları şunları yapabilirsiniz, almazsanız şu şu şu eksileri var bunları yapamazsınız" gibi bir yorum benim için aşırı faydalı olur.

Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal kanalları televizyon üzerindeki dahili uydu alıcısına çanak anten bağlantısı yaparak izleyebilirsin. İnternet üzerinden korsan dizi sitelerinden dizi izlemek Mi Box ile biraz zor olsa da yapılmayacak şey değil. Mi Box alıyorsanız bir kablosuz klavye + mouse ikilisini almanızı tavsiye ederim. Tek bir usb girişi olduğu için tek receiver ile çalışan bir şey almanız daha iyi olur. Bir diğer şey dahili tarayıcı uygulaması olmaması. Google Play üzerinden indirebilirsiniz fakat çokta kaliteli değiller.

Geri
Yukarı