Android cihazı TV'ye yansıtma

Eiesenhower

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar elimde HDMI kablosu var, Android cihaz için dönüştürücü alıp direk görüntüyü ekrana yansıtabilir miyim? Yoksa güç kablolusuna bağlanabilen tarzda bir HDMI kablosu mu almalıyım?

Hocam her cihaz MHL desteklemez. Cihazınızın desteğini kontrol edin. Desteği varsa uygun bir MHL kablo ile yapabilirsiniz.

Hocam her cihaz MHL desteklemez. Cihazınızın desteğini kontrol edin. Desteği varsa uygun bir MHL kablo ile yapabilirsiniz.
Nerden bulabilirim MHL desteği olup olmadığını? Cihazım Lenovo Tab2 A-58
WiFi Direct özelliği var ise, telefonu kablosuz olarak da yansıtabilirsiniz.
Maalesef smart değil cihaz ya da herhangi bir wifi yok cihazda.

Her televizyon desteklemez.
Her TV'nin desteklemediğini biliyoruz, sadece bir öneri, olup olmayacağı konu sahibine kalmış bir durum.
Başkasının önerisine karşı çıkmak yerine, sizin de önerilerinizi bekliyoruz.
Nerden bulabilirim MHL desteği olup olmadığını? Cihazım Lenovo Tab2 A-58
Buradaki sitede cihaz listeli değil, başka alternatif olarak nereye bakılabilir bilmiyorum açıkçası. @Yener K. belki başka bir site biliyordur destek için.

Her TV'nin desteklemediğini biliyoruz, sadece bir öneri, olup olmayacağı konu sahibine kalmış bir durum.
Başkasının önerisine karşı çıkmak yerine, sizin de önerilerinizi bekliyoruz.

Buradaki sitede cihaz listeli değil, başka alternatif olarak nereye bakılabilir bilmiyorum açıkçası. @Yener K. belki başka bir site biliyordur destek için.
Hocam bu modeli buldum. HDMI desteği yok. Muhtemelen sizinki de desteklemez.

Destek olup olamadığını nereden anlıyorsunuz? Peki diyelim destek yok nasıl yansıtabilirim?

Hocam attığım ürünün açıklama kısmında yazıyor. Kablosuz ekran yansıtma desteği TV'de varsa uygulama ile deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı