Android cihazlarda reklamları engellemek mümkün mü?

Adguardı kurdum kullanıyorum.Ama böyle bir yazı var vpn olduğu için mi çıkıyor ? Herhangi bir zararı olur mu ? Yazıyı ordan kaldırabilir miyim ?
Screenshot_20200423-233643_One UI Home.jpg

Mobilde YouTube, Chrome gibi uygulamalardaki reklamlar rahatsız edici düzeyde. Normalde birkaç aydır Opera kullanıyordum ama sıkıldım Chrome geri döneyim dedim. Siteler Full reklammış. Rahatsız oldum. YouTube mobilde Full reklam.Canımı sıktı bu durum. Reklamsız kullanmak için engelleyici program var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bazı tarayıcılar için geçerli adblock programları var diye biliyorum☺.

Bazı tarayıcılar için geçerli adblock programları var diye biliyorum☺.

Adguard var.🙂 Playstore'daki kısıtlı Yandex ve Samsung internet için geçerli. Kendi sitesinden APK olarak indiriliyor. APK olarak yükleyicinde bazı uygulamalardaki reklamları da engelliyor. Google Chromedaki reklamları engelledi. YouTube engellemiyor maalesef. Onuda engellese tadından yenmezdi. YouTube Vanced var. Yorum yapan arkadaşlara güvenip indirdim. Kullanıyorum o da güzelmiş arka planda da çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı