Android cihazlarda SteelSeries Arctis 1 Wireless dongle temassızlığı

zia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaklaşık 6 aydır kulaklığı kullanıyorum. Bilgisayarda, kutuda verilen Type-C'den USB 2.0'a çevirici kabloyu kullanıyorum. Herhangi bir temassızlık sorunu yaşamıyorum. Kulaklığı telefonda da kullanıyorum ara ara. Telefonda Type-C girişi mevcut, direkt olarak dongle ile kullanabiliyorum. Ama şöyle bir sıkıntı var ki Dongle'a neredeyse hiç temas olmaması gerekiyor. En ufak yerinden oynamasıyla temassızlık oluyor, telefon kulaklığı algılayamıyor. Acaba benim telefonumda mı dedim sorun ama başka telefonlarda da denedim hepsinde oluyor temassızlık. Dongle'da da sıkıntı olacağını sanmıyorum, keza bilgisayarda sıkıntı çıkarmıyor.

Bu noktada telefon kılıfı belki akıllara gelebilir ama kılıfla da alakalı bir sorun değil 3 kılıfım var hepsi de farklı büyüklüklerde, en oturacak şekilde olanıyla bile temassızlık oluyor. Kılıfsızda aynı sorun.

İnternette bununla alakalı ne konu açan ne sorununu yakınan görebildim, tamamen direkt Dongle'ı takınca tanıyamamasından bahsediliyor. Ben konusunu açayım dedim.

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı