Android emülatör önerisi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Öncelikle oldukça geniş kontrollere sahip olan bir Android Emülatör önerisi istiyorum sizden. Android Studio'nun emülatörü tam aradığım gibi geniş bir emülatördü ancak biraz ağır geldi. LDPlayer zamanında kullandım ancak Instagram gibi uygulamalarda falan belirli bir süreden sonra şişip kasmaya başlıyordu ve Android sürümü 7.0 idi. Sizin bildiğiniz ve geniş kontrollere sahip güncel bir Android Emülatör öneriniz var mı? Ya da VMware üzerine Android kurup bunu yine aynı şekilde kapsamlı kontrollerle kullanabilir miyiz? Önerileriniz neler?

Evet, daha sık güncellenmesi de ayrı bir avantaj.

Hem güncelleme ve hem de masaüstü ve dokunmatik arasında istenilen zamanda geçiş kolaylığı var.

Prime OS ise oyunculara iyi destek veren ve ARM ve x86 sistemleri arasında daha iyi uyumluluk sağlamak için yerel ARM kitaplıklarını kullanan Yerel Köprü özelliğidir.

Phoenix ise birkaç yönden sıkıntılı bir yapı, onu sevmedim.

Boş olduğum için Android işletim sistemlerini ve emulatörlerini test etmeyi çok severim 😁

Hem güncelleme ve hem de masaüstü ve dokunmatik arasında istenilen zamanda geçiş kolaylığı var.

Prime OS ise oyunculara iyi destek veren ve ARM ve x86 sistemleri arasında daha iyi uyumluluk sağlamak için yerel ARM kitaplıklarını kullanan Yerel Köprü özelliğidir.

Phoenix ise birkaç yönden sıkıntılı bir yapı, onu sevmedim.

Boş olduğum için Android işletim sistemlerini ve emulatörlerini test etmeyi çok severim 😁
Bu durumda o zaman PrimeOS bakın mı diyorsunuz? Android Emülatör gibi böyle kapsamlı kontrolleri mevcut mu? Zaman zaman ona da ihtiyacım oluyor da.

Bu durumda o zaman PrimeOS bakın mı diyorsunuz? Android Emülatör gibi böyle kapsamlı kontrolleri mevcut mu? Zaman zaman ona da ihtiyacım oluyor da.

Tabi öyle de algılanabilir. Mesela ben elimin altında iki OS ve iki EMU buludururum.
Hepsi teste girmiş ve ihtiyacımı karşılayacak ayrıca diğerinin eksiğini karşılayan bir partner.

BlueStacks ve Nox EMU partnerleri.
Bliss ve Prime ise OS partnerleri.

Geri
Yukarı