Android emulatorler video oynatmıyor

mesutguler

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Sorunum BlueStacks hariç Nox, Memu ve ld Player'da uygulamaları stabil çalıştıramıyorum.
Emulatorlerde oyun oynamıyorum amacım sadece Android uygulamaları çalıştırmak maç yayınları film dizi uygulamaları vs.
Uzun zamandır BlueStacks kullanıyorum fakat sanki kasma oluyor donuyor gibi. O yüzden başka emulatorler denedim fakat hiçbirinde video uygulamaları çalışmıyor siyah ekran çıkıyor.
2 PC'de denedim sonuç ikisinde de aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini denedim ama hiç bir problemle karşılaşmadım. BlueStacks'ta kasma donma demişsiniz ayarları yaptınız mı?

Merhaba arkadaşlar.
Sorunum BlueStacks hariç Nox, memu ve ld Player'da uygulamaları stabil çalıştıramıyorum.
Emulatorlerde oyun oynamıyorum amacım sadece Android uygulamaları çalıştırmak maç yayınları film dizi uygulamaları vs.
uzun zamandır BlueStacks kullanıyorum fakat sanki kasma oluyor donuyor gibi. O yüzden başka emulatorler denedim fakat hiçbirinde video uygulamaları çalışmıyor siyah ekran çıkıyor.
2 PC'de denedim sonuç ikisinde de aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

Ayarları yapmayı deneyin, OpenGL modundaysa DirectX seçin, düzelebilir belki.

ayarları yapılı görüntü akarken sn lik bir donma gibi bir durum oluyor gözde görülür bir şekilde
çözüm bulamadığım takdir de mecbur blustacks devam ama diğer emulotorlerde video oynatamamam çok saçma geliyor youtube vs ses var görüntü yok :)

Geri
Yukarı