Android İçin Dosya Yöneticisi Tavsiyesi

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Eskiden ES Dosya Yöneticisi kullanıyordum. Tam OTG desteği, dahili ve pratik metin düzenleyicisi, FTP desteği, kullanışlı arayüzü, RAR ve ZIP dosyalarını açabilme/sıkıştırabilme kabiliyeti, kullanışlı arayüzü ile İsviçre çakısı gibi bir uygulama. Reklam ile ilgili bazı nedenlerden Play Store'dan kaldırılmış. Android'de kullanabileceğim yukarıdaki işlevlere sahip bir dosya yöneticisi tavsiyesi istiyorum.

Eskiden es dosya yöneticisi kullanıyordum. Tam OTG desteği, dahili ve pratik metin düzenleyicisi, FTP desteği, kullanışlı arayüzü, RAR ve ZIP dosyalarını açabilme/sıkıştırabilme kabiliyeti, kullanışlı arayüzü ile İsviçre çakısı gibi bir uygulama. Reklam ile ilgili bazı nedenlerden Play Store'dan kaldırılmış. Android'de kullanabileceğim yukarıdaki işlevlere sahip bir dosya yöneticisi tavsiyesi istiyorum.

Zarchiver, WinRAR.

Eskiden ES Dosya Yöneticisi kullanıyordum. Tam OTG desteği, dahili ve pratik metin düzenleyicisi, FTP desteği, kullanışlı arayüzü, RAR ve ZIP dosyalarını açabilme/sıkıştırabilme kabiliyeti, kullanışlı arayüzü ile İsviçre çakısı gibi bir uygulama. Reklam ile ilgili bazı nedenlerden Play Store'dan kaldırılmış. Android'de kullanabileceğim yukarıdaki işlevlere sahip bir dosya yöneticisi tavsiyesi istiyorum.

Başka marketten indirseniz nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı