Android için gamepad önerisi

• Konuyu başlatan preyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 490

preyy

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Son zamanlarda el konsolu merakım oluştu ve düşük bütçede en mantıklısının telefona gamepad bağlayıp oynamak olduğunu anladım. İkinci elde Razer Kishi V2'nin temizleri 2000 liraya var ve aklıma yattı bayağı bu iş. Sizin öneriniz var mı?

61ewiMpLyEL._AC_SL1500_.jpg

Son zamanlarda el konsolu merakım oluştu ve düşük bütçede en mantıklısının telefona gamepad bağlayıp oynamak olduğunu anladım. İkinci elde Razer Kishi v2'nin temizleri 2000 liraya var ve aklıma yattı bayağı bu iş. Sizin öneriniz var mı?

Eki Görüntüle 2081820

Alınabilir bende PS4 kolu var 1000'e almıştım orijinal onu kullanıyorum sana tavsiyem, emülatör oyunları kurup oynaman ben God of War 1, 2, ghost of sparta, chains of olympos bitirdim telefonda şu an Resident Evil serisini başlıyorum, 1, 2, 3, 4 ve diğer ara oyunları indirdim aşırı sarıyor indirmek istersen yardımcı olurum telefonunun marka model ve depolamanda ne kadar yer varsa ona göre güzel oyunlar indirebilirsin.

Alınabilir bende PS4 kolu var 1000'e almıştım orijinal onu kullanıyorum sana tavsiyem, emülatör oyunları kurup oynaman ben God of War 1, 2, ghost of sparta, chains of olympos bitirdim telefonda şu an Resident Evil serisini başlıyorum, 1, 2, 3, 4 ve diğer ara oyunları indirdim aşırı sarıyor indirmek istersen yardımcı olurum telefonunun marka model ve depolamanda ne kadar yer varsa ona göre güzel oyunlar indirebilirsin.

Hocam bana yardımcı olursan sevinirim bende Xbox kolu var onunla telefona baglayip oymayabiliim değil mi?

Emülatör işini denedim biraz telefonumda PSP emülatöründe pes13 falan oynadım gamepadsiz. Güzel performans veriyor PS2 emülatörü falanda deneyeceğim.

Hocam bana yardımcı olursan sevinirim bende Xbox kolu var onunla telefona baglayip oymayabiliim değil mi?
Denemedim Ama Büyük ihtimalle çalışır

Hangi playstation emülator ve oyunu istiyorsun oyunu varsa bakarım
Psp
Ps1
Ps2

Geri
Yukarı