Android için gamepad önerisi

• Konuyu başlatan preyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 501
Emülatörle oynanabilecek en iyi futbol oyunu hangisi? Play Store da var mı gamepad destekli futbol oyunu?

Kanka senin için baktım, mantıken en yeni ve en iyi grafiklere sahip olduğu için PS2 emülatör olduğu için ona baktım pes de PES2013 ve pes 2014.
FIFA da 2014 en iyisi, insanlar bir de winning eleven 7 oyununu bayağı sevmişler. Benim bulamadıklarımda olabilir istersen sen yine de araştır. Bulursan buraya yaz. Play Store'da hangi futbol oyunu var bilmiyorum bulursan yaz.

Ben genelde korku hayatta kalma tarzi oyunlari seviyorum.

Kanka senin içinde baktım Resident Evil serisi.
Manhunt serisi.
Silent Hill serisi.
Fatal frame.
Obscure.
Histeria project.
The 3rd birthday.
Kuon.
En popüler oyunlar ve seriler bunlar tavsiye ederim.

Telefonlarınızı marka ve şu an kaç GB hafıza kaldığınızı yazar misiniz?

Son düzenleme:
Kanka senin için baktım, mantıken en yeni ve en iyi grafiklere sahip olduğu için PS2 emülatör olduğu için ona baktım pes de PES2013 ve PES 2014.
FIFA da 2014 en iyisi, insanlar bir de winning eleven 7 oyununu bayağı sevmişler. Benim bulamadıklarımda olabilir istersen sen yine de araştır. Bulursan buraya yaz. Play Store'da hangi futbol oyunu var bilmiyorum bulursan yaz.

Kanka senin içinde baktım Resident Evil serisi.
Manhunt serisi.
Silent Hill serisi.
Fatal frame.
Obscure.
Histeria project.
The 3rd birthday.
Kuon.
En popüler oyunlar ve seriler bunlar tavsiye ederim.

Peki ben bu emulatoru nasıl kurabilirim guzel aciklayici bir video varsa paylasir misin?

Peki ben bu emulatoru nasıl kurabilirim guzel aciklayici bir video varsa paylasir misin?
Baya uzun olduğu için ve her telefona farklı ayar gerektiriyor telefon marka ve kaç gb

Öncelikle söyleyeyim yanlış anlama

İstanbul'da yaşıyorsan ve bana yakınsan eğer ortak bir yerde oturup yardımcı olabilirim istersen. Nerede yaşıyorsun

Ben genelde korku hayatta kalma tarzi oyunlari seviyorum.

Emülatörle oynanabilecek en iyi futbol oyunu hangisi? Play Store da var mı gamepad destekli futbol oyunu?

Kardeşler int üzerinden emülatör ve oyunları indirip kurmaya baktınız mı yoksa ben sırayla ikinizede anlatayım mı ama uzun sürecek haberiniz olsun

Sadece iki şey lazım telefon marka ve kaç GB depolama alanı kaldığı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı