Android için görüntülü arama kaydetme uygulaması

Sydron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Xiaomi Mi5 cihazımdaki kendi ekran kaydedicisiyle kendi mikrofonumdan çıkan sesler de dahil olmak üzere tüm sesleri kaydedip görüntülü aramalarımı kaydedebiliyordum.

S20 FE cihazında mikrofon ayarlarını yapmama rağmen gerek kendi ekran kaydetme uygulamasında gerek AZ isimli ekran kaydedici uygulamada maalesef görüntülü aramaların sesleri kaydedilmiyor.

Bu problemi nasıl aşabilirim?

Yasal olmadığı için uygulama marketindeki çoğu popüler uygulama sesleri kaydetmez.​

Eskiden Xiami Mi5 cihazımla senelerdir ekran kaydı aldım, mikrofonla alakalı bir problem olmadı. Ekran kayıtlarını aldığım kişiler de aile bireylerim, içinizi müsterih tutun, yasadışı bir iş için böyle bir forumda konu açmam. Gönlünüz rahat olsun, endişelenmeyin. İyi niyetiniz ve yardımseverliğiniz için teşekkür ederim.

Uygulamaların mikrofon izinlerini kontrol eder misin?
Ettim, düzgün.
Samsung'un kendi mikrofon ayarlarını da AZ adlı uygulamada da ayarlar doğru.

Rootlu cihaz olmadan aramaları kaydedemezsiniz. Yasal değil, belirli bir Android seviyesinden sonra getirildi bu düzenleme.
S20 FE cihazımı da henüz yeni satın almıştım halbuki kamerasıyla ailemle daha net görüşebileyim diye. Rootlamam imkansız, başka bir çaresi yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı