Android için görüşme kaydetme uygulama tavsiyesi ya da telefon aparatı

İşletim sistemi
Android

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar,

Uluslararası lojistik sektöründe çalışmaktayım. İşim gereği gün içinde çok fazla kişiyle görüşme yapıyorum. İnsanların artık söylemediğim şeylere söyledin, söylediklerime de söylemedin demesinden bıktım. Bu sektör de zaten saat kavramı yok. Şoförlerimiz, müşterilerimiz gece saat 2-3 dahi olsa arıyorlar.

2 adet telefon kullanmaktayım Redmi Note 8 Pro ve Samsung m21. görüşmeleri kayıt altına almak için uygulama ya da cihaz aparatı tavsiyesi verir misiniz?

Aşırı derece de ihtiyacım var.

Google Dialer' in beta uygulaması ile çağrı kaydına izin verilmeye başlanacaktı.
Root olmadan çağrı ses kaydı uygulamaları sağlıklı çalışmıyor.
Root olmasın derseniz Note 8 Pro da Endonezya ROM'u var. Harici bir programa gerek kalmadan kendisi kaydediyor. Tabi bunun için Bootloader kilidini açmanız gerek. Cihazın garantisi bitmiştir ama bitmemişse bu işlem sonrası garanti dışı kalacak.
Bu konu sizin için önemliyse ve telefonu değiştirebilirim derseniz Xiaomi' nin bazı modelleri (yenilerinde Google Dialer var, kaydetmiyor) harici program olmadan kaydediyor.
--
Endonezya ROM' u yüklerseniz çağrı sırasında şu şekilde çağrı kaydı tuşu çıkacak;​
Kaydetme işlemi gayet basit. Kaydı bulup dinlemek yada paylaşmak ta bir o kadar basit.
IMG_20220413_115118.jpg

Son düzenleme:
Google Dialer' in beta uygulaması ile çağrı kaydına izin verilmeye başlanacaktı.
Root olmadan çağrı ses kaydı uygulamaları sağlıklı çalışmıyor.
Root olmasın derseniz Note 8 Pro da Endonezya ROM'u var. Harici bir programa gerek kalmadan kendisi kaydediyor. Tabi bunun için Bootloader kilidini açmanız gerek. Cihazın garantisi bitmiştir ama bitmemişse bu işlem sonrası garanti dışı kalacak.
Bu konu sizin için önemliyse ve telefonu değiştirebilirim derseniz Xiaomi' nin bazı modelleri (yenilerinde Google Dialer var, kaydetmiyor) harici program olmadan kaydediyor.
--
Endonezya ROM' u yüklerseniz çağrı sırasında şu şekilde çağrı kaydı tuşu çıkacak;​
Kaydetme işlemi gayet basit. Kaydı bulup dinlemek yada paylaşmak ta bir o kadar basit.
Eki Görüntüle 1358487
Hocam beta sürüm nereden bulabilirim? Google Arama uygulamasını Play Store dan indirdim fakat makeledeki gibi ayarlar kısmında Arama Kaydetme diye bir şey yok.
Benimde bir ara kullandığım programı sıkıntısız çalışır.
ACR aramayı kaydedemedi diye uyarı veriyor. Kayıt etmiyor.

Hocam beta sürüm nereden bulabilirim? Google Arama uygulamasını Play Store dan indirdim fakat makeledeki gibi ayarlar kısmında Arama Kaydetme diye bir şey yok.

ACR aramayı kaydedemedi diye uyarı veriyor. Kayıt etmiyor.
Tüm ülkelerde ve operatörlerde aktif olmamıştı halen. Beta için Play Store'da Google Telefon uygulamasının alt kısmında beta ya katılın vb bir seçenek vardı. 1-2 dakika içinde güncelleme ile betaya dönüyor uygulama.

ACR aramayı kaydedemediyse ya izin bölümünde gerekli izinler verilmemiştir ya da root istiyordur. Dediğim gibi Root olmadan bu uygulamalar sağlıklı bir şekilde kullanılamıyor.
En temizi Endonezya ROM yüklemek. Yada eski bir (MIUI çağrı uygulaması bulunan) Xiaomi/Redmi telefon almak.​

Geri
Yukarı