Android İçin Müzik Programı Önerisi

Biosattva

Kilopat
Telefonumda olan çeşitli müzik klasörlerinden müzik dinlemek istiyorum. Klasörler içinde farklı albümlerden şarkılar var, aradığım müzik programı, şarkıları albüme göre değil de klasöre göre ayırmalı (yoksa çok karışık oluyor), ve klasör içindeki şarkıları da albüm sırasına göre çalmalı (albümün introsu ortalarda falan sıralanmış olmamalı yani). Bu tarz program bilen varsa yardımcı olabilir mi? Biraz karışık oldu, umarım anlatabilmişimdir. :)

Spotify (Şarkıları isteğine göre düzenlersin lakin istediğin şarkıyı indirip İnternet olmadan'da dinlemek istersen Premium üyelik alman lazım.)

Herkes için müzik.

(Dediğini anlamışımdır İnşallah :D)

@StronkComrade Spotify cazip bir tavsiye değil ne yazık ki dostum. Çünkü Android diyor. Henüz Android'de masaüstü versiyondaki gibi uygulama harici müzik parçalarını Contain edemiyorsun. Arkadaş yanılmıyorsam Off-Stream tarzda bir oynatıcı arıyor. Bulmana sevindim. @Biosattva Fakat bana kalırsa telefonun yerleşik müzik uygulaması en iyisi. Dediğin kategorileme özelliği de mevcut, her şey var neredeyse. Ben çok beğeniyorum. Samsung Music diye geçiyor. Sen ne kullanıyorsun bilmiyorum tabii.

Pulsar denemeni öneririm. Şu an 10 TL görünüyor , ücretsiz sürümü de var , bazı mecralarda da full sürümü var :)

@StronkComrade Spotify cazip bir tavsiye değil ne yazık ki dostum. Çünkü Android diyor. Henüz Android'de masaüstü versiyondaki gibi uygulama harici müzik parçalarını Contain edemiyorsun. Arkadaş yanılmıyorsam Off-Stream tarzda bir oynatıcı arıyor. Bulmana sevindim. @Biosattva Fakat bana kalırsa telefonun yerleşik müzik uygulaması en iyisi. Dediğin kategorileme özelliği de mevcut, her şey var neredeyse. Ben çok beğeniyorum. Samsung Music diye geçiyor. Sen ne kullanıyorsun bilmiyorum tabii.
Yanlışlarım olabilir ama Spotify cidden çok işime yarıyor 1 ay 14 TL olması lazım yani fiyatı çokta fazla değil ama her ay ödeyince fazla olabiliyor.

Yanlışlarım olabilir ama Spotify cidden çok işime yarıyor 1 ay 14 TL olması lazım yani fiyatı çokta fazla değil ama her ay ödeyince fazla olabiliyor.
Aile içi 20 diye biliyorum.
Ondan alınıp diğer kardeşler (varsa tabi [emoji1]) arasında da kullanılabilir. Daha ucuza gelir.

Aile içi 20 diye biliyorum.
Ondan alınıp diğer kardeşler (varsa tabi [emoji1]) arasında da kullanılabilir. Daha ucuza gelir.
Eskiden bir hesabı 50 kişi kullanırdık :D ( Tabii lafın gelişi öyle cidden okul hayatı hep böyleydi :D 2012 de falan Spotify hesabını cidden 6 kişi falan kullanıyorduk o zamanlar sadece o olsa Steam, Origin daha neler neler :D)

Spotify Mobile App'te Offline Playing var fakat Offline Storage yok. En azından telefondaki harici müzik repertuarı Spotify'da oynatamazsınız. Masaüstünün aksine.

Telefonumda olan çeşitli müzik klasörlerinden müzik dinlemek istiyorum. Klasörler içinde farklı albümlerden şarkılar var,

Dikkat çekmeye çalıştığım nokta buydu. Yoksa bir hatanız yok.
İyi Sosyal'ler dilerim.
@StronkComrade

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı