Android için oyun ekran kaydı programı önerisi

Huawei içinde var EMUI 8 ve üzerinde.

Dostum var lakin ayarların yapamıyorum. Ayarları bulunmuyor ekran kaydının. Bu yüzden harici bir yazılıma ihtiyaç duyuyorum.

Bu arada hepinize yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Hepsini deneyip sonuçları paylaşacağım.

Arkadaşlar maalesef. Hepsini denedim lakin bir sorun yaşıyorum. Mikrofonu kapattığımd aoyunun sesi bana gelmiyor. Ssdece kayıt bitince videoda oyunun sesini duyabiliyorum. Nedeni nedir?

Game screen recorder diye bir uygulama var hocam, sadece oyunun sesini de oradan alabilirsiniz. Ayrıca akıcılıkta gerçekten başarılı.

Game screen recorder diye bir uygulama var hocam, sadece oyunun sesini de oradan alabilirsiniz. Ayrıca akıcılıkta gerçekten başarılı.
Eee size başka bişey sorabilir miyim başka nerden yazabilirim bilemedim fakat 2 3 ay önce huawei p40 lite critical ops indirme hakkında sorular sormuşsunuz aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum da siz çözebildiniz mi bu sorunu, teşekkürler

Eee size başka bişey sorabilir miyim başka nerden yazabilirim bilemedim fakat 2 3 ay önce huawei p40 lite critical ops indirme hakkında sorular sormuşsunuz aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum da siz çözebildiniz mi bu sorunu, teşekkürler
Ondan sonra denemedim ama şu an Gspace sorunsuz çalışıyor, istediğiniz gibi yüklersiniz büyük ihtimalle

Yeni konular

Geri
Yukarı