Android için PS3 emulatör var mı?

Groah

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4GB RAM
128MB VRAM
AMD A4-9120e İşlemci
AMD Raedon R3 E.K
Dostlar Android için PS3 emulatörü arıyorum. Büyük oyunlar oynamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS2 emulatörü bile tam stabil çalışmıyor bu yüzden PS3 emulatörüne daha başlayan olmadı diye biliyorum. Ama Android cihazınızda kaliteli oyunlar oynamak istiyorsanınız PPSSPP emulatörüyle PSP oyunlarını çok rahat şekilde oynayabilirsiniz. Ben Samsung A7 2018 cihazımda GoW, GTA Vice City stories ve gran trusmo oyunlarını çok rahat oynuyorum.

PS2 emulatörü bile tam stabil çalışmıyor bu yüzden PS3 emulatörüne daha başlayan olmadı diye biliyorum. Ama Android cihazınızda kaliteli oyunlar oynamak istiyorsanınız PPSSPP emulatörüyle PSP oyunlarını çok rahat şekilde oynayabilirsiniz. Ben Samsung A7 2018 cihazımda GoW, GTA Vice City stories ve gran trusmo oyunlarını çok rahat oynuyorum.

Nintendo Switch emulatörü olduğundan belki PS3 emulatörü vardır diye düşündüm PPSSPP de zaten GoW'u btirdim GTA vc yi PC de bitirdim ondan dolayı PPSSPP'yi yüklemeyeceğim ama öneriniz için teşekkürler.

Nintendo Switch emulatörü olduğundan belki PS3 emulatörü vardır diye düşündüm PPSSPP de zaten GoW'u btirdim GTA vc yi PC de bitirdim ondan dolayı PPSSPP'yi yüklemeyeceğim ama öneriniz için teşekkürler.
Hocam bende tam nintendo switch emulatörü aratma modundaken sen yamışsın. Bu emulatörü ve hakkında bilgi paylaşabilirmisin lütfen. Özellikle merak ettiğim mario maker 2 online oynanabiliyor mu?

Hocam bende tam Nintendo Switch emulatörü aratma modundaken sen yamışsın. Bu emulatörü ve hakkında bilgi paylaşabilir misin lütfen. Özellikle merak ettiğim mario maker 2 Online oynanabiliyor mu?

Hocam oyunları Online oynayamazsın çünkü oyunlar crack oyunları satın alabileceğiniz bir yerde yok. Emulatorün ismi Skyline emu eğer bu çalışmazsa egg ns i deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı