Android için render yapmayan düzenleme programı önerisi

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Android için render yapmayan edit programı önerisi verebilir misiniz? Editi sâdece müzik ekleme, kesme, (bazen) ses kısma-arttırma, yakınlaştırma-uzaklaştırma için kullanacağım. Lütfen render yapan uygulamaları önermeyin.

Android için render yapmayan edit programı önerisi verebilir misiniz? Editi sâdece müzik ekleme, kesme, (bazen) ses kısma-arttırma, yakınlaştırma-uzaklaştırma için kullanacağım. Lütfen render yapan uygulamaları önermeyin.
Render yapmayan bulursanız, beni de haberdar edin.
Bunun dışında Kine Master ve Power Director öneririm.

Render yapmadan nasıl export edecek? 😃
Render dediğim görüntüyü işleyip daha kötü hâle getirmeyecek dosya boyutunu yükseltmeyecek bildiğimiz Mobizen'in edit programı gibi.
Render yapmayan bulursanız, beni de haberdar edin.
Mobizen'in edit programı var ama sâdece müzik ekleme ve kesme için işe yarıyor,(Kesme de sâdece bir defa) ama vasattır.

Render dediğim görüntüyü işleyip daha kötü hâle getirmeyecek dosya boyutunu yükseltmeyecek bildiğimiz Mobizen'in edit progranı gibi.

Mobizen'in edit programı var ama sâdece müzik ekleme ve kesme için işe yarıyor. (Kesme de sâdece bir defa.)
Öyle ise şuna bir bak.

Power Director render alıyor ve Kine Master bile daha iyi donatılmış Power Director'e nazaran. Kine Master'ın render alıp almadığını unutmuşum bakacağım.
Hocam benim dışımdaki yorumları okumadınız galiba? Bir videoya edit yaptıktan sonra render almadan onu bir yerde paylaşmak imkansız. Kine Master ve Power Director hemen hemen aynı.
Profesyonel bir şeyler istiyorsanız, bilgisayar kullanmalısınız.

Geri
Yukarı