Android için temizlik programı önerisi

LongJohnSilver

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, Galaxy M21 kullanıyorum. Telefon temizleyici, hızlandırıcı, önbellek temizleyici uygulamalar kullanmak işe yarar mı? Yararsa hangi uygulamayı kullanmayı önerirsiniz?

Yaramaz, onun yerine Samsung telefonlarda ayarlar kısmında bulunan "Cihaz bakımı"nı kullanın.

Telefon yazılımın içinde gömülü gelen Optimizer var bende mesela onun harici birşeye gerek duymuyorum
Sizde yokmu yada otomatik kendi halletsin diye mi arıyosun

Hayır, bellek temizleme, hızlandırma vb. uygulamalarının bir işe yaradığı yok.

Çöp dosya temizliği için ''Google Files'' uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun süre kullanmadığınız uygulamaları da gösterecektir. Çok fazla uygulama kullanıyorsanız faydalı olabilir.

Temizlik programı ne olursa olsun temizlediği şeyler birkaç güne geri döner. Çünkü genellikle uygulamaların önbelleklerini temizler ve önbellekler bir süre sonra geri gelir. Root varsa işler değişir tabii.

Ama yine de lazımsa SD Maid iyidir.

Hayır, bellek temizleme, hızlandırma vb. uygulamalarının bir işe yaradığı yok.

Çöp dosya temizliği için ''Google Files'' uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun süre kullanmadığınız uygulamaları da gösterecektir. Çok fazla uygulama kullanıyorsanız faydalı olabilir.
Teşekkür ederim, aslında fazla uygulama kullanıyorum. Google files ı deneyeceğim.

Temizlik programı ne olursa olsun temizlediği şeyler birkaç güne geri döner. Çünkü genellikle uygulamaların önbelleklerini temizler ve önbellekler bir süre sonra geri gelir. Root varsa işler değişir tabii.

Ama yine de lazımsa SD maid iyidir.

SD maid yalandan temizliyor. Ne zaman temizlik sonrası tekrar aratsam aynı boyutta yine dosya gösteriyor :) bana göre fake bir program.

SD maid yalandan temizliyor. Ne zaman temizlik sonrası tekrar aratsam aynı boyutta yine dosya gösteriyor :) bana göre fake bir program.
Ben temizledikten sonra aynı göstermiyordu. Ama rootlu versiyonunu kullandığımdan da olabilir.

Geri
Yukarı