Android için Web tarayıcı önerisi

Google Chrome kullanıyorum. En stabil ve sorunsuz çalışan tarayıcı. Reklamsız kullanmak istersen Adguard'ın kendi sitesinden Adguard APK olarak indirip kur aktif ettiğin zaman Chrome'da reklam engelliyor. Hatta bazı uygulamarda da engelleyebiliyor. YouTube hariç. Spotify'da engelliyordu ama son zamanlarda engellemiyor. Premium kullanıyorum.

Duckduckgo Privacy Browser. Açık kaynak kodlu yazılım fetişin varsa paha biçilemezlerden biri. Ya da Mozilla kurup, HTTPS Everywhere, Privacy Badger, uBlock kurarak daha işlevsel ama bir tık kullanımı daha zor bir tarayıcı kullanabilirsin.

Not: Duckduckgo, tüm gizlilik işlerini ve reklam önleme görevlerini sizin için kendisi yapar ve Google'da bile gizlilik sağlar (iddia).

Kesinlikle Via. Boyutunun ne kadar düşük olduğunu görürsen çok şaşırırsın. Sadeliği ve sunduğu ayar çeşitliliğiyle tam sana göre.
Via'yi begeniyorum ancak Youtube'da video izlerken, masaustu olarak siteyi acsam da, arkaplanda ve ekran kapaninca calismiyor. Hatta bazi film sitelerinde bu sekilde deneme yaparken tarayici kapaniyor.

Geri
Yukarı