Android için tarayıcı önerisi

İşletim sistemi
Android

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Android için tarayıcı önerisi verebilir misiniz? Aradığım kriterler;

🔸 Reklam engelleyici
🔸 Güvenilir, hızlı tarayıcı
🔸 Verilerin, gizliliğin korunduğu
🔸 Eklenti mağazası bulunan
🔸 Teması değişebilen, karanlık/açık mod destekli

Choreme gerçekten kullanırken + arka planda çok pil tüketiyor. Cihazım tamire gitmeden önce %30-%40 arası pil kullanımı gözüküyordu. Şuan %25 civarına yine gelmiş. İkisini de devre dışı bırakıp başka tarayıcı kullanmak istiyorum.

🔸 Reklam engelleyici
🔸 Güvenilir, hızlı tarayıcı
🔸 Verilerin, gizliliğin korunduğu
🔸 Eklenti mağazası bulunan
🔸 Teması değişebilen, karanlık/açık mod destekli

Choreme gerçekten kullanırken + arka planda çok pil tüketiyor. Cihazım tamire gitmeden önce %30-%40 arası pil kullanımı gözüküyordu. Şuan %25 civarına yine gelmiş. İkisini de devre dışı bırakıp başka tarayıcı kullanmak istiyorum.
Via Tarayıcı.

🔸 Reklam engelleyici.
🔸 Güvenilir, hızlı tarayıcı.
🔸 Verilerin, gizliliğin korunduğu.
🔸 Eklenti mağazası bulunan.
🔸 Teması değişebilen, karanlık/açık mod destekli.

Choreme gerçekten kullanırken + arka planda çok pil tüketiyor. Cihazım tamire gitmeden önce %30-%40 arası pil kullanımı gözüküyordu. Şu an %25 civarına yine gelmiş. İkisini de devre dışı bırakıp başka tarayıcı kullanmak istiyorum.

Firefox hem mobilden hem PC'den kullanıyorum çok memnunum. Ancak Chroma alışmış bir kişi için biraz farklı gelebilir.

Birçok kişi veri sattığını söylüyor o yüzden pek önermem.

Opera daha çok hoşuma gitti. Yine de nazik uyarınız için teşekkürler. Mesajların bir kaçını okudum kimisi " veri çalmayan tarayıcı mı kaldı" veya " Opera sitesinde verileri çalmadığı yazıyor" vs. demiş.

Geri
Yukarı