Rehber Android mi Apple mı tercih edilmeli?

S21 FE var elimde geçemiyorum. Birçok Reddit kullanıcısı da bu durumu belirtmiş S23 içinde aynı.

Ne yani sizde kayıttayken sağ alttaki kamera çevirme düğmesi yok mu? Bakın video kaydındayım orada o düğme var ve fonksiyonunu yerine getiriyor tıklayınca.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240122_170435_Gallery.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 50
Ne yani sizde kayıttayken sağ alttaki kamera çevirme düğmesi yok mu? Bakın video kaydındayım orada o düğme var ve fonksiyonunu yerine getiriyor tıklayınca.

Bahsettiği şey ön arka kamera geçişi değil. Normal kamerayla geniş açı kamera arası geçiş.

iPhone kamera konusunda Android'lerden üstündür?

Rehberin her yeri falso... Başlık yanlış bir kere. Android ve Apple ne demek? İşletim sistemi ile bir firma ismi karşılaştırılıyor Doğrusu; Android ve İOS olmalı. Rehberin içeriğine hiç girmeyeceğim bile zaten cevap veren arkadaşlar gerekenleri söylemişler..

Rehber tam iyi başladı genel olarak doğru gidiyor derken ortalardan sonlara doğru gitgide yanlışlarla dolu bir rehber olmuş maalesef.

Maddi durumu iyi olan Iphone almalı bence, Android kötü değil ama her türlü Iphone daha üstündür tek sıkıntı fiyatı çok yüksek Androide göre
Sadece telefon olarak konuşuyorum bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…