Android Oyunları Bilgisayarda Açma

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
Android oyunları bilgisayarda açabilir miyiz acaba? Emültör var mı bu iş için? Bir de bilgisayarı fazla kasmayacak kaliteli bir program önerir misiniz ?

Bluestacks kullandım ama pek fayda olmadı. Clash of Clans oynamak için oyunu yükledim ama bilgisayar kendini yeniden başlattı ve oyun açılmadı. Ayrıca BlueStacks'da Clash of Clans tarzı oyun hesapları kolayca çalınıyor diye duydum. Bu doğru mudur?

Clash of Clans'ı açmıyor diye duymuştum. Hesaplar konusunda benim de kulağıma söylentiler geldi ancak doğruluğu konusunda bir bilgim yok. Hesap vs. olan oyunları değil de normal oyunları oynamakta fayda var yine de.

Bluestacks kullandım ama pek fayda olmadı. Clash of Clans oynamak için oyunu yükledim ama bilgisayar kendini yeniden başlattı ve oyun açılmadı. Ayrıca BlueStacks'da Clash of Clans tarzı oyun hesapları kolayca çalınıyor diye duydum. Bu doğru mudur?
Ben gayet güzel Clash of Clans oynadım. Denemek için indirmiştim, tabletim olduğundan kaldırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı