Android oyunları hafıza kartına taşıma

Arkadaşlar nasıl oyunları hafıza kartına taşıyabilirim yardım edin bir türlü beceremedim oyunları hafıza kartına atmayı.

Söylediğim işlemi yapmış mıydınız ? Oyunu GL to SD programı ile hafıza kartına taşıdıktan sonra yine GL to SD programı ile hafıza kartındaki oyunlara girmek için mount'a basıp programın içinden oyuna girin.

Söylediğim işlemi yapmış mıydınız ? Oyunu GL to SD programı ile hafıza kartına taşıdıktan sonra yine GL to SD programı ile hafıza kartındaki oyunlara girmek için mount'a basıp programın içinden oyuna girin.

Evet yaptım oldu ama telefonu kapatıp açılınca oyunlar silindi data dosyaları nasıl yaparım oyunları hafıza kartını kurmayı.

Evet yaptım oldu ama telefonu kapatıp açılınca oyunlar silindi data dosyaları nasıl yaparım oyunları hafıza kartını kurmayı.

Oyunları zaten hafıza kartına yüklemeniz mümkün değil. Sadece telefon hafızasındaki oyunları hafıza kartına taşıyabilirsiniz.(Oyunu bir daha güncellememek şartıyla.)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı