Android oyunumuz Knocker yayında

Ayıptır sorması acaba ne kadar gelir ettiniz kaç kişi indirdi, kaç reklam gösterdiniz ve addmobtan reklam verdiniz mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.
Admobdan reklam gösteriyorduk. Daha reklam yapma aşamasına geçmeden bir yayıncı bize oyunu yayınlamak istediğini söyledi. Biz de onla anlaştık sonra süreci uzattıkça uzattılar ve en sonda hayır dediler. Bizim de projeye dair hevesimiz kalmamıştı işlerden dolayı. Ve biz de reklam vermekten üzerine uğraşmaktan vazgeçtik dolayısıyla düzgün bir reklam geliri yoktu. Şimdi o arkadaşlarla işi bırakıp yeniden çok daha profesyonel bir oyun yapıyoruz bakalım 😀

AdMob'dan reklam gösteriyorduk. Daha reklam yapma aşamasına geçmeden bir yayıncı bize oyunu yayımlamak istediğini söyledi. Biz de onla anlaştık sonra süreci uzattıkça uzattılar ve en sonda hayır dediler. Bizim de projeye dair hevesimiz kalmamıştı işlerden dolayı. Ve biz de reklam vermekten üzerine uğraşmaktan vazgeçtik dolayısıyla düzgün bir reklam geliri yoktu. Şimdi o arkadaşlarla işi bırakıp yeniden çok daha profesyonel bir oyun yapıyoruz bakalım 😀

Kolay gelsin hocam umarım tutar yeniden mobil mi yoksa PC için mi?

Admobdan reklam gösteriyorduk. Daha reklam yapma aşamasına geçmeden bir yayıncı bize oyunu yayınlamak istediğini söyledi. Biz de onla anlaştık sonra süreci uzattıkça uzattılar ve en sonda hayır dediler. Bizim de projeye dair hevesimiz kalmamıştı işlerden dolayı. Ve biz de reklam vermekten üzerine uğraşmaktan vazgeçtik dolayısıyla düzgün bir reklam geliri yoktu. Şimdi o arkadaşlarla işi bırakıp yeniden çok daha profesyonel bir oyun yapıyoruz bakalım 😀
Bekliyoruz hocam :) şimdi indiriyorum oyunu bakalım.Yeni çıkacak oyununuzu da 4 gözle bekliyorum:)

Kolay gelsin hocam umarım tutar yeniden mobil mi yoksa PC için mi?
Mobil hocam. Hızlı - sinemaitk sahneler içeren bir platform shooter oyun.
Bekliyoruz hocam :) şimdi indiriyorum oyunu bakalım.Yeni çıkacak oyununuzu da 4 gözle bekliyorum:)
Eksik olmayın çok teşekkür ederim biraz daha ortaya bir şeyler çıkınca devloglara başlarım burada diye umuyorum

Geri
Yukarı