Android Pil Süresini Uzatan Program

mertboz35

Hectopat
Arkadaşlar bildiginiz pil süresi uzatma programı var mı? Eskiden telefonumu 2 gün rahat kullanıyordum şimdi 4-5 saatte bitiyor yeni batarya almama rağmen. Samsung Galaxy s2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz alıcı efektlerle size telefonunuzun bataryasını %'de bilmem kaç uzattığını, telefonunuzu hızlandırdığını söylerler. Hiç aslı yok malesef.

bende stock var suan neti acmiyorum sarj telefon acik duruyor ama kullanilmiyor 5-6 gun sarji gidiyor eve vardigimda hangi rom var bakip soyleyeyim

Aslında var, rootluysa cihazın, uygun xPosed modülü flashla Greenify, Wakelock Detector gibi programlarla bataryanı tüketen gereksiz programlar saptanır, kapatılır. Batarya ömrü uzatılır. Daha detaylı şeyler var.

Battery Doctor'u iOS'da bile kullandım, gerçekten faydasını gördüm. Şimdi faydasını görmezsin diyenler olacak, haklılar bir nevi bu programlar genellikle arkada çalışan uygulamaları kapatırlar ve pil tasarrufunu bu sayede sağlarlar, ayriyetten ram temizleme ve cache temizliğide yapar, buda telefonu rahatlatır ve hızlandırır, gözle görülür fark belli edicek şekilde oluyor zaten. Yinede deneyip denememek sana kalmış birşey, ama denemekten zarar gelmez :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı