Android ROM'daki yazılımsal sorunlar nasıl çözülür?

Yazılımcı0

Decapat
Tabletim Android 4.4.4 KitKat olduğu için birçok uygulama artık desteklemiyordu. XDA sitesindeki aynı tabletin Android 5.0 ROM'unu kurdum fakat ROM'da birkaç uygulamada (örnek: Microsoft Office) sürekli "maalesef (uygulama adı) durdu." ve Technopat Sosyal'de önceden açtığım konulardaki farklı hatalar var. Bu hataların nedenini (Windows'taki hatalar gibi) bulabilir miyim ve bu hataları ROM dosyasını düzenleyerek nasıl çözebilirim?

Tabletim: Reeder A10iX Air.
ROM'un tablet markası: Teclast X98 Air 2

Tablet kötü bir kere.
Ekran Alıntısı1.PNG

ROM'da gerekli şeylerin düzenlenerek bu sorunun çözülebileceğini düşünüyorum fakat çok dikkatli olmak gerek. Cihaz hard brick olabilir.

Tabletim Android 4.4.4 KitKat olduğu için birçok uygulama artık desteklemiyordu. XDA sitesindeki aynı tabletin Android 5.0 ROM'unu kurdum fakat ROM'da birkaç uygulamada (örnek: Microsoft Office) sürekli "maalesef (uygulama adı) durdu." ve Technopat Sosyal'de önceden açtığım konulardaki farklı hatalar var. Bu hataların nedenini (Windows'taki hatalar gibi) bulabilir miyim ve bu hataları ROM dosyasını düzenleyerek nasıl çözebilirim?

ROM attıktan sonra factory reset yapın düzelir büyük ihtimal.

Eğer brick olursa tablet tekrardan stock ROM kurarsın.

Eğer brick olursa tablet tekrardan stock ROM kurarsın.

Tablete kaç kere format attım ve ROM kurdum ama hatalar devam ediyor.
Maalesef üst düzey bir bilgiye sahip değilim. Size yardımcı olamam. XDA forumunda konunun altına yorum olarak yazarsanız size yardımcı olabilirler.

XDA sitesinde de hataları yazdım fakat tablet ve sitedeki konu eski olduğu için artık cevap yazmıyorlar.

İstersen tablete Windows 10 yükleyebilirsin :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstersen tablete Windows 10 yükleyebilirsin :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biliyorum, tablete Windows 10'da yükledim ama Android kullanmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı