Android Studio kod hatası

İnflames1231

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube yardımı ille bir uygulama geliştiriyorum. Videodakileri adım adım yaptım ancak adam oraya REFERENCE diye kod yazıyor ben girince ata veriyor nasıl çözebilirim? Android Studio'nun önerdiklerini denedim çözüme ulaşamadım. Bu arada yeni yeni öğrendiğim için YouTube yardımı ile yapıyorum kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın hatayı atarsan daha net yardımcı olabilirim. En azından hatanın neden kaybaklandığını ve ne yaparak çözebileceğin hakkında akıl yürütebilirim.

Kırmızı yazılı olan hata.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    77,6 KB · Görüntüleme: 87
Altı çizili yere gelince ne yazıyor peki. Syntax hatası mı var diye bakıyorum da. Açıkçası çok uzman olduğum bir alan değil sadece muhtemelen hata kaynağını bulmaya çalışıyorum.

"Cannot Resolve symbol 'reference' " bunu yazıyor acaba kütüphanede ekli değil mi diye düşünüyorum ama bende yeni yeni öğrendiğimden pek bir şey yapamıyorum

Burada benzer hataları alan kişilerin yorumları var. İzlediğin kişinin yaptığı bir yeri kaçırmış olma ihtimalin var mı? Eklediği bir şeyi eklememek, kurduğu bir şeyi kurmamak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı