Android sürümü değiştirmek

Instagram'dan yazdım hocam.
Merhaba iyi forumlar hocam sizinle aynı sorunu yaşıyorum ne yazık ki android 11 yüklemesi ve gelen bir iki güncelleme ile de sorunlar ( özellikle şarj problemi ) devam etmekte ve her güncellemeden sonra fabrika ayarlarına dönmekten ve çözüme ulaşamıyor olmaktan sıkıldım, bu yüzden sizin gibi arayışa girdim ve android 10a dönmek istiyorum dolayısıyla size danışmak istedim. Eski sürüme geri dönebildiniz mi hocam döndüyseniz adımları anlatıp yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba iyi forumlar hocam sizinle aynı sorunu yaşıyorum ne yazık ki Android 11 yüklemesi ve gelen bir iki güncelleme ile de sorunlar ( özellikle şarj problemi ) devam etmekte ve her güncellemeden sonra fabrika ayarlarına dönmekten ve çözüme ulaşamıyor olmaktan sıkıldım, bu yüzden sizin gibi arayışa girdim ve Android 10a dönmek istiyorum dolayısıyla size danışmak istedim. Eski sürüme geri dönebildiniz mi hocam döndüyseniz adımları anlatıp yardımcı olursanız çok sevinirim.

Biraz geç oluyor fakat benim telefonuma 2 tane güncelleme geldi ikisi de performansla alakalı güncellemeler bu güncellemeler geldikten sonra düzeldi cihazınızın markası nedir?

Biraz geç oluyor fakat benim telefonuma 2 tane güncelleme geldi ikisi de performansla alakalı güncellemeler bu güncellemeler geldikten sonra düzeldi cihazınızın markası nedir?
Önemli değil cevap vermiş olmanız bile yeterli teşekkür ederim.
Sizin ki ile aynı Reno 4 Lite
Ben telefonda oyun oynamıyorum o yüzden fps ile ilgili bir sorunum yok performans olarakta gayet memnunum açıkçası ama tek ve en büyük sorun şarj sorunu Android 10 ile arasında yarı yarıya fark var ne yazık ki max 4-5 saat ekran süresi alıyorum dediğiniz sistem güncellemelerinden sonra bile hala devam etmekte o yüzden Android 10a geçmek ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak istedim. Çünkü riskli bir şey olduğunu farkındayım ve yanlış bir şey yapmak istemiyorum o yüzden sizden yardım almak istedim.
Bir şey daha eklemek istiyorum son güncelleme sürümünü paylaşabilirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı