Android sürümü güncellemezsek ne olur?

Shinoa Hiragi

Decapat
Daha fazla  
Yurt dışı telefon almak istiyorum. En uygunu F/P telefonu MI11t modeli ama bu modelde güncelleme sorunu var. Hep Android 11'de kalmak zorundayım, ne yapmalıyım? Bunu duyduktan sonra pek alma taraftarı olmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışı telefon almak istiyorum. En uygunu F/P telefonu MI11t modeli ama bu modelde güncelleme sorunu var. Hep Android 11'de kalmak zorundayım, ne yapmalıyım? Bunu duyduktan sonra pek alma taraftarı olmadım.

Güncelleme yapabileceğiniz cihaz almalısınız. iOS gibi Android'de de zamanla uygulama desteği kesiliyor. Bunun yanı sıra güncel kalmak güvenlik ve iyileştirmeler açısından önemli.

Arkadaşların dediği gibi virüs girme olasılı fazla ama dikkat ederseniz bir şey olmaz. Ayrıca 10 yıllık Android kullanıcısıyım, ben daha öyle ahım şahım bir özellik görmedim güncellemelerle gelen.

En iyi Android sürümü en stabil çalışandır bence. Android 11 eski bir işletim sistemi değil, güvenlik güncellemeleri devam edecektir. Ben 11'de kalırdım ama sen yükseltmek istersen xda developers'ta custom rom bulabilirsin.

Kısacası ben artık Android'den nefret ediyorum ama almak istiyorsanız alın bence.

Geri
Yukarı