Android Tablette YouTube Açılmıyor

Benim tabletim de Google Play'dan yüklüyorum ama 100 olduktan sonra tekrar yükle diyor. Çok denedim ama bir türlü yüklenmiyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Benim tabletim de Google Play'dan yüklüyorum ama 100 olduktan sonra tekrar yükle diyor. Çok denedim ama bir türlü yüklenmiyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?
Amber kardeşim. Bu konu başlığı altında anlattığım şekilde yeni ROM atmalısınız.
Bu işin başka çaresi yok. Kesin ve temiz çözüm.

Tabletimde YouTube giriyor ama anasayfa açılmıyor, yani hep yuvarlak dönüyor veriler ve önbelliği temizledim, yine olmadı. Güncelleme gelmiş, güncelledim hala aynı. Ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada arkadaş detaylı anlatmış
Ben çok uğraştım, bununla çözüldü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada arkadaş detaylı anlatmış
Ben çok uğraştım bununla çözüldü.
Tablet sürümünden dolayı youtube açılmayanlar yukarıdaki gibi yaptıklarında rahatlıkla kullanacaklardır. Ben tablete format attım yüklemediğim şey kalmadı aslında çok basitmiş. Yukardaki gibi basitçe yapabilirsiniz. Yapan arkadaştan Allah razı olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı