Android telefon başkası tarafından kontrol ediliyor

mehmetxs4

Centipat
Yer
İstanbul
Merhaba, son zamanlarda telefonumu birisi kontrol ediyor reel izlerken videonun sesini kapatıyor, YouTube izlerken videoyu durduruyor veya Google hesaplarımı çalıyor. Ne olduğunu ben de tam olarak anlayamadım. Telefonumda herhangi bir bağlantı uygulaması da yok, o yüzden tanıdık birisinin troll yapması da olanak değil. Ve bu olay genellikle telefonun konumunu açtığım zamanlar oluyor. Telefona format atmayı denedim, işe yaramıyor. Ne yaptıysam olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, son zamanlarda telefonumu birisi kontrol ediyor reel izlerken videonun sesini kapatıyor, YouTube izlerken videoyu durduruyor veya Google hesaplarımı çalıyor. Ne olduğunu ben de tam olarak anlayamadım. Telefonumda herhangi bir bağlantı uygulaması da yok, o yüzden tanıdık birisinin troll yapması da olanak değil. Ve bu olay genellikle telefonun konumunu açtığım zamanlar oluyor. Telefona format atmayı denedim, işe yaramıyor. Ne yaptıysam olmadı.
Cihaz nedir?

Bootloader üzerinden format attın mı? "Cihaz yöneticisi uygulamaları" kısmının SS'ini atar mısın?

Bootloader üzerinden format attın mı? "cihaz yöneticisi uygulamaları" kısmının SS'ini atar mısın?

Her şekilde format attım işe yaramadı.

Samsung a50.

Çok olası bir şey değil. Basit bir ihtimal ama dokunmatiğinizde arıza olma ihtimali var mı? Belki böyledir ve Google hesabınızın çalınması da başka bir şeyle alakalıdır.

Alakası yok sadece konumu açtığım zamanlar yaşıyorum bu olayı genellikle.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231213-181845_Settings.jpg
    Screenshot_20231213-181845_Settings.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 62
Ne olduğunu bilmiyorum ilk defa sizden duydum.

Geliştirici kısmını açıp, SS atar mısınız OEM kilidi filan yazması lazım orada.
Ya da Samsung Pass girmeyi deneyin, girmiyorsa kilidi açılmış demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı