Çözüldü Android telefon donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Android telefonum son zamanlarda fazla donmaya başladı. Hafızası 128 GB ve çoğu hala boş ve kullanalı 10 ay gibi bir süre oldu.

Not;
Sadece Chrome YouTube ve Codm'da ve ekranda donuyor.

Tam tersine düşünüyorum. Tamam ağır bir arayüz ancak yeni güncellemeler onu daha hale getirmiyor buglar fixleniyor ben MIUI 11'den beri kullanıyorum bayağı bayağı buglar fixlendi halende fixleniyor.

Ben Redmi Note 8 Pro kullanmaktayım ve her güncelleme daha da ağır oluyor. Sizin telefonun modeli nedir?

Tam tersine düşünüyorum. Tamam ağır bir arayüz ancak yeni güncellemeler onu daha hale getirmiyor buglar fixleniyor ben MIUI 11'den beri kullanıyorum bayağı bayağı buglar fixlendi halende fixleniyor.
Bug dediğin nedir? MIUI 11 kullanıyorum 5 yıldır, hiç bir sorun yok bug vs.

Git göster aldığın yerden dostum.

Hocam sizi az önce de bir konuda gördüm yenisiniz galiba. Lütfen bir süre gözlem yapın ondan sonra yanıt verin burada sistem böyle yürümüyor.
Bug dediğin nedir? MIUI 11 kullanıyorum 5 yıldır, hiçbir sorun yok bug vs.

Tek tek hepsini anlatamam. Mesela en başta ses kısma ile alakalı bir sorun vardı 12'de ve ses kısılınca telefon 5 saniye kadar aşırı ağırlaşıyordu bu düzelmişti 12.5'da.

Tek tek hepsini anlatamam. Mesela en başta ses kısma ile alakalı bir sorun vardı 12'de ve ses kısılınca telefon 5 saniye kadar aşırı ağırlaşıyordu bu düzelmişti 12.5'da.
Bende öyle bir sorun yok ama hadi neyse.

Geri
Yukarı