Android telefon ile Apple Watch 3 kullanılabilir mi?

Hercai

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda Xiaomi POCO X3 kullanıyorum ve Apple Watch 3 almak istiyorum. Ancak araştırdığım üzere Android cihaz ile kullanmak mümkün değil gibi gözüküyor. İnternetteki içerikler eski olduğu için güncel bir cevap almak amacıyla bu konuyu açmak istedim. Halihazırda Android bir telefon ile Apple Watch 3 kullanan var ise, kesin bir şekilde deneyimlemiş olan kullanıcılardan geri dönüş alabilirsem çok daha iyi olur.

Sorum; Xiaomi POCO X3 cihazım ile Apple Watch 3'ü sağlıklı bir şekilde tüm özelliklerini kullanabilir miyim?
Bahsettiğim özellikler: Kalp ritmi ölçer, adım sayar, sesli görüşme ve gelen mesajları görüntüleme.

Hayır. Apple ekosisteminde olmanız lazım.

Hayır. Kullanamazsın.

Maalesef kullanamazsınız.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Peki Poco X3 ile birlikte sağlıklı bir şekilde kullanabileceğim ve önerebileceğiniz bir akıllı saat var mı? Akıllı saati Vodafone'den tarifeye ek almayı planlıyorum.

Vodafone'den tarifeye ek olarak alabileceğim akıllı saatler inceleyebilmeniz için bir link bırakıyorum; Vodafone Online Mağaza | Tarifeye Ek Akıllı Telefon

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Peki Poco X3 ile birlikte sağlıklı bir şekilde kullanabileceğim ve önerebileceğiniz bir akıllı saat var mı? Akıllı saati Vodafone'den tarifeye ek almayı planlıyorum.

Vodafone'den tarifeye ek olarak alabileceğim akıllı saatler inceleyebilmeniz için bir link bırakıyorum; Vodafone Online Mağaza | Tarifeye Ek Akıllı Telefon

Bence apple watch'a en yakın seçenek bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı