Apple Watch Series 3 Alınır Mı?

CryBlood

Hectopat
Merhabalar,

Şu sıralar Apple Watch almayı düşünüyorum fakat saat alınır mı alınmaz mı karar vermiş değilim. İnternet üzerinden çeşitli yazılar, incelemeler ve videolara bakmama rağmen hala karar verme konusunda güçlükler çekiyorum.

Aklıma takılan soruları bir bir sıralayacak olursam;
  1. iPhone 7 kullanıcısı için gerekli bir cihaz mı? Bugüne kadar mekanik saat kullanmış ve özel zamanlarda mutlaka saat kullanan birisi olarak cihaz hem gündelik hem de özel anlar için ideal mi?
  2. Saat üzerinde neler yapabilirim? (Telefonumu gündelik işler ve ofis amaçlı kullanmaktayım)
  3. Sportiflik konusunda vasatım ve bu konuda kendimi bir düzene sokmak istiyorum bu saat beni planlı spor yapmama ciddi anlamda teşvik eder mi?
  4. Zayıf bilek yapım var fakat 42mm'yi almayı düşünüyorum büyük gelir mi? (Ürünü fiziksel olarak şu an inceleme şansım maalesef bulunmuyor)
  5. Şarj konusu incelemelerim sonucu 1 günü bulan kullanımlar mevcutmuş bu gerçeği yansıtıyor mu? Yani bir gün 24 saat kullanım varken diğer gün 8-10 saat gibi stabil olmayan bir kullanım alabilir mi?
  6. Bu seriyi almak yerine e-SİM'in ülkemize gelmesini bekleyerek (duyduğuma göre yaz sonunda duyurulması bekleniyormuş) LTE özellikli yeni ürünü mü almak mantıklı?
Şimdilik aklıma takılanlar sanırım bunlar yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben şu an için bu tür saatlerin işlevselliklerine göre fazla pahalı olduğunu ve halen ürünlerin tam oturmadığını düşünüyorum. Heves edip alınıyor fakat çabuk geçiyor. Ucuz bir üründe değil. O fiyata çeşit çeşit güzel mekanik saat alırım kıyafetime göre takarım. :)
Bence gerçekten ihtiyacınız yoksa şimdilik bütçenizi farklı bir yönde kullanın.

Açıkçası ben şu an için bu tür saatlerin işlevselliklerine göre fazla pahalı olduğunu ve halen ürünlerin tam oturmadığını düşünüyorum. Heves edip alınıyor fakat çabuk geçiyor. Ucuz bir üründe değil. O fiyata çeşit çeşit güzel mekanik saat alırım kıyafetime göre takarım. :)
Bence gerçekten ihtiyacınız yoksa şimdilik bütçenizi farklı bir yönde kullanın.
Vallahi çok haklısınız, 1800 TL bu devirde az bir para değil benimki de bir heves sanırım güzel iki tane mekanik saat almak bunu almaktan daha mantıklı :D güzel yönlendirme için teşekkürler.

Benim arkadaşımda var. Fakat telefonla aynı işlevi görüyor. Ona o kadar para vereceğine iphone 6 bile alabilirsin ^^
Biraz daha incelediğimde evet ben de fark ettim telefonun giyilebilir versiyonu gibi birşey olmuş. Üstteki fatalstroke hocamın da dediği gibi ihtiyaç var mı diye düşündüğümde pek ihtiyaç olmadığını düşünüyorum.

Alırsam ne işime yarayacak diye düşündüğümde telefonu sürekli elimde tutmamış olacağım, gün boyu masa başında oturan biri olarak spor uygulaması beni spor ve yürüyüşe teşvik edecek (bundan emin değilim) ve son olarak kolumda farklı bir aksesuar olmuş olacak. :D Alınır mı bana kalırsa bunun için alınmazmış bunu anladım. :D Teşekkür ediyorum sizlere de.

Paran varsa alınır ama taksitle vs. o parayı saate vermeye gerek yok. Kullanışlı mı kullanışlı. Saati alıpta kullanmayan görmedim ben. Çoğu insan kolundan dahi çıkarmıyor. Diğer arkadaşların dediği gibi o paraya bir kaç saat alınır ve o güne göre isteğinize göre birini takarsınız.

Heves ettiyseniz alın kullanın, o kadar çalışıyoruz ediyoruz bazı heveslerimiz için kendimizi şımartmak bütçemiz doğrultusunda tabikide yanlış değil. Ben de almayı düşünüyorum fakat her gün bir şeyler şarj etmekten bıktım bir de onu şarj etmek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı